Wesołych Świąt Wielkanocnych

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim zawodnikom, trenerom, rodzicom oraz kibicom dużo zdrowia, spokoju i radości.

Niech ten wyjątkowy czas będzie okazją do odpoczynku, spotkań w gronie najbliższych oraz nabrania energii do dalszej pracy i sportowych wyzwań.

Wesołych Świąt!

Facebook