Walka Trampkarzy Starszych

Nie często zdarza się, aby jeden zawodnik w meczu strzelił 5 bramek, ale ta sztuka udała się Dawidowi Sikorskiemu i dzięki temu ekipa Macieja Kwiatkowskiego mogła wywieźć ze Starachowic 3 punkty. W meczu na szczycie, grupa popołudniowa rocznika 2008 zremisowała z GKS Nowiny 2-2.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego

KKP Korona I 2-2 GKS Nowiny

Bramki: Dębiec Czarnowski

Skład: Osiński, Skowroński, Białek, Iwan, Dorosiński, Kmietowicz, Dębiec, Ryś, Kośmicki, Wypych, Bilski, Popeć, Ksel, Czwartosz, Czarnowski, Krzyżanowski, Jaros

Trener Rafał Kruk: Krótko i na temat o meczu ligowym. Zagraliśmy słabe spotkanie z liderem ligi GKS Nowiny. Inaczej to mialo wyglądać. Sami prosiliśmy się o problemy pod własną bramką swoim ustawieniem i biernością. Szanse na Mistrzostwo wciąż są i wierzę w chłopców do końca, do ostatniej kolejki.

Star Starachowice 3-6 KKP Korona

Bramki: Sikorski 5, Jugo

Asysty: Krzemiński, Ocios, Majcherczyk

Skład: Domagała, Ocios, Bracha, Krzemiński, Ksel, Sikorski, Majcherczyk, Łataś, Kasperkiewicz, Bieniek, Staniec, Jugo, Malinowski

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Paweł Żmuda: Bardzo dobry początek w naszym wykonaniu, dominujemy na boisku i w dwadzieścia minut strzelamy trzy bramki. Później słabszy okres naszej gry, sporo chaosu, złych zagrań i niepewności w grze. W pewnym momencie rywal dochodzi nas na jedną bramkę i ma szanse na wyrównanie, jednak to my zadajemy dwa końcowe trafienia i wygrywamy mecz. Na pochwałę zasługuje Dawid Sikorski strzelec pięciu bramek w tym meczu.

 

Facebook