WALKA MŁODZIKÓW STARSZYCH

To mogła być bardzo udana kolejka, jednak naszej „dwójce” zabrakło dosłownie kilka minut, aby sprawić niespodziankę i wygrać w Starachowicach. Natomiast podopieczni Macieja Kwiatkowskiego i Mikołaja Pełki pewnie wygrali w domowej potyczce z Daleszycami.

KKP Korona 5–1 Spartakus Daleszyce

Bramki: Kaczmarczyk 4, Domagała

Asysty: Kowalczyk 2, Domagała 2, Ubożak

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Mikołaj Pełka: Dobry początek spotkania jednak nie przekładało się to na skuteczność pod bramka rywala. Dopiero w końcówce pierwszej połowy strzelamy bramkę. Jednak po chwili nieuwagi tracimy prowadzenie. Druga połowa zdecydowanie lepsza przede wszystkim pod względem skuteczności. Kaczmarczyk strzela w całym meczu cztery bramki, a jednego gola i dwie asysty dokłada nasz bramkarz, który drugą połowę zagrał w polu.

Juventa Starachowice 2-1 KKP Korona II

Bramki: Kwiatkowski

Trenerzy Cezary Jesiołowski i Paweł Żmuda: Mecz zaczęliśmy od nowego ustawienia taktycznego które sprawdziło się do 55 minuty ponieważ prowadziliśmy całe spotkanie 1:0, niestety brak koncentracji w ostatnich minutach meczu i strata dwóch bramek po celnych dośrodkowaniach przeciwnika spowodowała brak korzystnego rezultatu dla nas. Pozytywne aspekty : chłopcy realizowali bardzo dobrze założenia taktyczne i walczyli na 100% o każdą piłkę, a negatywne aspekty: kilka niewykorzystanych pewnych sytuacji podbramkowych oraz brak koncentracji w końcówce meczu – nad tym będziemy na pewno pracować na treningach.