Udany weekend w wykonaniu Żaków Starszych

Kolejny piłkarski weekend za chłopcami z rocznika 2015. Podopieczni Łukasza Gągorowskiego i Łukasza Karwowskiego mieli okazję zagrać turniej w ramach rozgrywek prowadzonych przez ŚZPN, a także zmierzyć się w grze kontrolnej z gr. srebrną 2014.

Gr. złota 2015/ Turniej ŚZPN

Drużyny: KKP Korona I, KKP Korona II, Astra Piekoszów (dwa zespoły), Moravia Morawica (dwa zespoły)

Bramki: Palka x2, Sosnowski x4, Mazur x6, Małkiewicz, Jamorski x3, Dziubiński, Gołębiowski x7, Kisiel x2, Bębenek x8, Krężołek, Kania x5, Roszczypała x3, Kolman x3, Salwa

Skład: Bębenek, Dziubiński, Jamorski, Gołębiowski, Kania, Krężołek, Kisiel, Kolman, Małkiewicz, Mazur, Palka, Raczkowski, Roszczypała, Salwa, Sosnowski.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Turniej, w którym chłopcy dostali od nas pełną swobodę w działaniach, a także grali praktycznie na każdej pozycji. Na bardzo dobrym poziomie zagrali wszyscy zawodnicy a tego dnia skuteczność była wysoka. Cieszy duże zaangażowanie i walka, a także podejmowane przez nich trafne decyzje na boisku.

Gr. srebrna 2015/ Mecz kontrolny

KKP Korona I 2015 – KKP Korona I 2014 gr. srebrna

Bramki: Buczkowski x4, Moćko x2, Paluch x3, Sałkiewicz

KKP Korona II 2015 – KKP Korona II 2014 gr. srebrna

Bramki: Bakalarz, Góźdź x3, Krzysztoszek, Kula x2, Lisowski

Skład: Bakalarz, Buczkowski, Góźdź, Krzysztoszek, Kula, Kleszowski, Lisowski, Mizera, Moćko, Paluch, Sałkiewicz, Słoń, Trojan.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Za nami bardzo udana gra kontrolna, ze starszymi kolegami z grupy srebrnej. Nasi zawodnicy w tym dniu podejmowali bardzo odważne decyzje co spotykało się często z brawami ze strony rodziców. Akcję indywidualne i zespołowe przyniosły wiele bramek. Dziękujemy drużynie za zaangażowanie, które było bardzo widoczne.

Facebook