Udane mecze Juniorów Młodszych

Obie nasze drużyny zaaplikowały swoim rywalom po pięć bramek. Mamy nadzieję, że skuteczność w lidze będzie równie dobra, a jeszcze lepsza defensywa pozwoli na wiele zwycięstw.

Kl. sportowa 2007/08

KKP Korona 5–2 Varsovia

Bramki: Lech x3, Sala, Kubus

Skład: Palacz, Sala, Głuszek, Długosz, Mazurek, Majka , Lech, Bator, Kubus, Jakubowski Wiktor, Bryła oraz  Jakubowski Eryk, Czarnecki, Susło, Biernacki, Stępień, Piasny.

Trener Michał Stachura, Paweł Mech, Tomasz Jóźwik:  Był to ostatni sparing przez zbliżającą się rundą wiosenną rozgrywek CLJ U-17. Po tym spotkaniu jesteśmy pozytywnie nastawieni do zbliżającej się rywalizacji o punkty. Wierzymy, że praca którą wykonaliśmy przez okres zimowy przełoży się na lepszą dyspozycję niż w rundzie jesiennej na co wszyscy liczymy.

Gr. popołudniowa 2007/08

Junior młodszy:

KKP Korona 5-2 Moravia Morawica

Bramki: Bilski Jacek x2, Bilski Jan, Białek, Foks

Trener Sławomir Łukawski: Gra kontrolna po tygodniu odpoczynku w treningach. U niektórych widoczny głód piłki, ale u kolejnych zbyt widoczny brak treningu. Cieszy, że  realizujemy założenia przedmeczowe i oddajemy wiecej strzałów na bramkę rywala. Skuteczność jest na niezłym poziomie, ale dalej indywidualne błedy w obronie powodują że też tracimy gole. Wracamy do ciężkiej, systematycznej pracy i kolejnych gier kontrolnych.

Facebook