Udana inauguracja Trampkarzy Starszych

Od dwóch przekonywujących zwycięstw zaczęli nasi Trampkarze Starsi. Mamy nadzieję, że dobra forma utrzyma się przez cały sezon.

Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych

KKP KORONA 7-1 NEPTUN KOŃSKIE

Bramki: Jacek Bilski, Marcel Dębiec x3, Maciej Wypych, Alan Kośmicki x2

Asysty: Szymon Dorosiśski, Jacek Bilski, Eryk Stachurski, Kacper Kmietowicz.

Trener Rafał Kruk: „Pierwsze koty za płoty „. Zagraliśmy dobry mecz, ale przede wszystkim tak jak chcieliśmy ponieważ byliśmy stroną dominującą od początku do końca. Mieliśmy pod kontrolą cały mecz choć nie zabrakło kilku nerwowych sytuacji, zwłaszcza w pierwszej połowie. Z każdym spotkaniem powinno być lepiej. Dziękuję za włożony wysiłek w tym meczu. Przyjdą jeszcze trudniejsze mecze .Ale z pozytywnym nastawieniem patrzymy naprzód. Najlepsze przed nami.

gr. popołudniowa 2008
KKP Korona – Neptun Końskie

Star Starachowice 2-4 KKP Korona II

Bramki: Malinowski 2, Kaleta, Moczulis

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Mikołaj Pełka: Dobry początek w naszym wykonaniu, kilka składnych akcji, pewna gra i sytuacje podbramkowe. Po 10 minutach prowadzimy dwoma bramkami. Druga część pierwszej połowy słabsza w naszym wykonaniu i w końcówce po chwili dekoncentracji tracimy bramkę. Gospodarze idąc za ciosem tuż po przerwie wyrównują wynik spotkania. Dopiero ostanie 15 minut meczu ponownie odzyskujemy inicjatywę i zamieniamy wypracowane sytuacje na dwa bramki i wygrywamy ten mecz po niezłej grze ale również były momenty słabszej gry i będziemy pracować aby takich momentów było jak najmniej.

Facebook