[U-14] Wygrane derby i wywalczone mistrzostwo

Ten weekend należał do grupy złotej 2010. Derbowe starcie miało przesądzić, kto wywalczy mistrzostwo w ŚLTM. Świetna druga połowa w wykonaniu podopiecznych Pawła Mecha i Karola Dziedzica pozwoliła odnieść zwycięstwo i na dwie kolejki przed końcem z 11 punktową przewagą nad Koroną S.A zapewnić sobie złote medale.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Młodszego

Korona S.A 3-5 KKP Korona I

Bramki: Tomasik as. Fornalczyk, Ostrowski as. Chłopek,  Tomasik as. Bartusiak,  Ostrowski, Ostrowski as. Wojdalski

Skład: Chochulski Oskar, Adam Łużniak, Chłopek Jakub, Kaczmarczyk Adam, Lisowski Jakub, Kamil Łach, Płaza Bartłomiej, Wojciech Matczak,  Maksym Kasperek, Filip Tomasik, Bartosz Fornalczyk, Stanisław Bartusiak, Miłosz Wojdalski, Marcel Frankowicz, Oliwier Ostrowski, Adam Sikora, Alan Grychowski

Trenerzy Paweł Mech i Karol Dziedzic: W emocjonującym meczu derbowym nasza drużyna odniosła spektakularne zwycięstwo nad Koroną S.A. Do przerwy przegrywaliśmy 2:0, po złej organizacji gry w pressingu wysokim co stawiało nas w trudnej sytuacji. Jednak po przerwie pokazaliśmy prawdziwą klasę i determinację, nasza drużyna zdominowała przeciwnika, co przyniosło efekt w postaci pięciu bramek, które ostatecznie zapewniły nam zwycięstwo. Każdy zawodnik dał z siebie wszystko, co było widoczne na boisku w każdym momencie gry. Wysoki pressing, doskonała organizacja w obronie i skuteczność w ataku zadecydowały o naszym triumfie. Dzięki waszej ciężkiej pracy i determinacji zdobyliśmy mistrzostwo na dwie  kolejki przed zakończeniem sezonu, co jest wielkim osiągnięciem. To jest wspaniały sezon i jesteśmy dumni, że możemy być częścią tej drużyny!

KKP Korona II 2-4 Star Starachowice

Bramki: Mikina, Grad

Trener Michał Kostucha i Michał Stachura: Nie wchodzimy najlepiej w to spotkanie co skutkowało wynikiem 0-2, jednak w końcówce pierwszej połowy strzelamy bramkę kontaktową, a w drugiej połowie doprowadzamy do remisu. Niestety duże zmęczenie i proste błędy spowodowały, że ostatecznie przegrywamy ze Starem 2-4. Dziękujemy drużynie za walkę.

KKP Korona III 1-5 Kszo Ostrowiec

Bramki: Smolarczyk

Trener Tomasz Detka i Jerzy Marzec: Po raz kolejny tracimy pierwsi bramkę, co pozwala przeciwnikowi „ustawić” sobie mecz. Na szczęście, szybko odpowiadamy i kiedy wydaję się, że wracamy na właściwe tory, rywal strzela bramkę pod koniec pierwszej połowy. Druga odsłona meczu to dominacja drużyny gości, która nie pozwala nam na wiele. Do zakończenia ligi zostały nam dwa spotkania w których chcemy zdobyć punkty.

 

Facebook