[U-13] Tuż za podium w turnieju TOPL Elite

Niewiele zabrakło abyśmy mogli cieszyć się z kolejnego medalu w prestiżowym turnieju TOP Elite. Tym razem rocznik 2011 zakończył zmagania na czwartej pozycji, ale przez blisko 3 dni rozegrał wiele świetnych spotkań ze znakomitymi drużynami z całej Polski.

Faza grupowa:

KKP KORONA  1–1 ZAGŁĘBIE Sosnowiec

Bramka: Czekaj.

KKP KORONA  2– 4 STAL Rzeszów

Bramki: Grad, Czekaj.

KKP KORONA  2–1 SANDECJA Nowy Sącz

Bramki: Czekaj, Szczepanik.

KKP KORONA  1– 0 WIDZEW Łódź

Bramka: Gębski.

KKP KORONA  5–0 WISŁA Kraków

Bramki: Dudek, Kózka, Grad, Kowalewski, Domagała.

KKP KORONA  2–0 WKS ŚLĄSK Wrocław

Bramki: Grad, Kózka.

Półfinał:

KKP KORONA  0–1 POGOŃ Szczecin

Mecz o III miejsce:

KKP KORONA 1-2 ZAGŁĘBIE Lubin

Bramka: Dudek.

KKP Korona Kielce : Czekaj Franciszek, Domagała Michał, Dudek Jan, Gębski Aleks, Latała Olivier, Kukla Marcin, Piotr Mikina, , Grad Franciszek, Wira Igor, Bębenek Olaf, Kruk Jakub, Paluch Antoni, Kowalewski Mikołaj, Pedrycz Patryk, Dzigman Jakub,  Kózka Adam, Szczepanik Maciej.

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: W miniony weekend nasza drużyna z rocznika 2011 kadra złota  uczestniczyła w prestiżowym  turnieju  Top Elite U13. Rozgrywki zakończyliśmy na 4 miejscu nieznacznie przegrywając niedzielne spotkania decydujące o ostatecznym rezultacie. Mimo tego możemy być zadowoleni z postawy chłopców którzy po raz kolejny udowodnili, że należą do czołowych drużyn w Polsce. Dziękujemy drużynie za ogromne zaangażowanie i rodzicom za wsparcie i kulturalny doping.

Facebook