[U-12] Młodzicy szlifują formę

Podopieczni Marka Parzyszka i Iwo Sochackiego rozegrali mecze kontrolne z drużyną ze Skarżyska. Do Kielc zawitał PAS.

Gr. srebrna 2012

KKP Korona 6-3 PAS Skarżysko Kamienna

Skład: Ciężarkiewicz, Robak, Nikitskyj, Bartocha, Siwek, Rynk, Loranty, Chmielewski, Wójcik, Kubik, Kwiecień, Pedrycz, Świerczyński. 

Trenerzy Marek Parzyszek i Iwo Sochacki: Rozegraliśmy mecz kontrolny z PAS Skarżysko Kamienna na boisku Politechniki. Graliśmy 3 x po 20 minut. Przeciwnik był wymagającym sparingpartnerem. Groźny był szczególnie w grze z kontrataku. Tak straciliśmy trzy bramki.
My natomiast dobrze w prawidłowy sposób budowaliśmy nasze akcje od bramkarza. Łatwo przedostawaliśmy się do gry z pomocnikami i tam dopiero mieliśmy największy problem by płynnie doprowadzać do finalizacji naszych akcji. Strzeliliśmy sześć bramek, ale brakowało dobrych rozwiązań naszych zawodników pod bramką przeciwnika. 

Gr. brązowa 2012

 KKP Korona 10-1 PAS SKARŻYSKO

Trenerzy Iwo Sochacki i Marek Parzyszek: Zagraliśmy na dwa składy w równym wymiarze czasu. Pierwsza ekipa zrealizowała wszystkie założenia na ten mecz, co skutkowało wynikiem 6-0 do przerwy i całkowitą kontrolą nad spotkaniem. Druga drużyna pokazała się z niezłej strony, widać było zaangażowanie, ale było też trochę niedociągnięć. Najważniejsze, że trenujemy systematycznie i sprawdzamy swoje umiejętności w sparingach, co podwyższa stale nasz poziom.

Facebook