[U-12 i U- 13] Sparingi Młodzików

Wiele meczów w miniony weekend zaliczyli nasi Młodzicy. Naszymi rywalami były zespoły z Limanowy, Kielc oraz Połańca.

Gr. złota 2011

KKP Korona 12-2 LIMANOVIA Limanowa

Bramki: 3xKózka,Majcherczyk,Dudek,Latała,Mikina, Tomaszewski, Kuziel, Szczepanik, Raczyński, Bramka samobójcza.

KKP Korona: Marcin Kukla, Jakub Dzigman, Aleks Gębski, Igor Wira, Kuba Kuziel, Olaf Bębenek, Franciszek Czekaj, Jakub Kruk, Olivier Latała, Maciej Szczepanik, Adam Kózka, Patryk Pedrycz, Michał Domagała, Antoni Paluch, Piotr Raczyński, Mikołaj Kowalewski, Karol Majcherczyk, Piotr Mikina,Jan Dudek, Jakub Tomaszewski, Mikołaj Zajęcki, Franciszek Grad, Tymoteusz Glibowski.

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Pewne zwycięstwo naszej drużyny w rywalizacji z Limanovią. Jesteśmy zadowoleni z postawy drużyny a szczególnie z dobrych działań pod bramką przeciwnika. Gratulujemy chłopcom zwycięstwa.

Gr. srebrna 2011

KKP Korona 0–6 DAP Kielce 2010 

Kadra: Straszewski, Kierzkowski, Sobczyński, Orłowicz, Kułaga, Szymoniak, Skotnicki, Barański, Długosz, Wrzecionowski, Włudyga, Dzierżak, Banasik, Branewicz, Marcinkowski, Widłak, Kot, Paluch, Piróg.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Pierwsza połowa tego spotkania nie była najlepsza w naszym wykonaniu. Pomimo całkiem dobrej organizacji popełnialiśmy bardzo proste błędy co wykorzystywał przeciwnik. Od początku drugiej odsłony ruszyliśmy do ataku. Nasza gra wyglądała bardzo dobrze, stworzyliśmy dużo sytuacji których nie zamieniliśmy na gole. Ostatecznie przegrywamy wysoko to spotkanie pomimo całkiem niezłej gry w przeciągu całego spotkania.

KKP 2011 srebrna – KKP 2010 srebrna

Kadra: Straszewski, Kierzkowski, Sobczyński, Orłowicz, Kułaga, Szymoniak, Skotnicki, Barański, Długosz, Wrzecionowski, Włudyga, Dzierżak, Banasik, Branewicz, Marcinkowski, Widłak, Kot, Paluch, Piróg.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Ponownie jak to w meczu z DAP-em, początek meczu należał do przeciwnika a my popełnialiśmy wiele prostych błędów.  Z upływem czasu nasza organizacja gry uległa zmianie przez co zaczęliśmy dochodzić do głosu. Druga połowa dosyć wyrównana, przeciwnik jak i my stworzyliśmy sobie sporo okazji bramkowych lecz również zabrakło skuteczności z jednej jak i drugiej strony.  Jesteśmy zadowoleni z postawy zespołu w tym dniu. Rozegraliśmy 2 mecze, w których piłkarsko zaprezentowaliśmy się z naprawdę dobrej strony.

Gr. brązowa 2011

KKP Korona 2–2 DAP Kielce

Bramki: Baran, Kozera.

KKP Korona: Półtorak, Kozera, Rębosz, Kowalik, Bień, Cieślak, Szymoniak, Detka, Baran, Józefik, Widliński.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: To było dobre spotkanie z naszej strony. Pomimo krótkiej ławki rezerwowych , wyglądaliśmy lepiej pod kątem wydolnościowym od przeciwnika. W 1 połowie od początku mieliśmy problem z odpowiednią organizacją gry, co przekładało się na sporo prostych błędów. 2 połowa to już o wiele lepsza gra naszego zespołu. Nie pozwoliliśmy przeciwnikowi na zbyt wiele oraz stworzyliśmy sobie sporo sytuacji do zdobycia bramki.

Gr. złota 2012

KKP Korona 2-2 Czarni Połaniec

Bramki: Redlica, Jończyk
Skład: Redlica, Warzecha, Vyshniak, Ziółkowski, Jabłoński, Adamczyk, Zawodnik Testowany, Marzec, Bugaj, Zięba, Jończyk, Stróżyk, Molasy, Surdyk.

Trener Łukasz Gągorowski i Karol Styrcz: Mecz ten wypadł różnie w różnych okresach czasu. Próbowaliśmy wychodzić krótkimi podaniami i otwierać grę na granicy ryzyka- i dwa razy przypłaciliśmy to bramką. Nie mamy się jednak o co martwić, gdyż jest to tylko mecz sparingowy i takie błędy są elementem procesu. Zdecydowanie na plus wypadło kilku zawodników, udało nam się częściej grać szybciej piłką i transferować ją w kolejne sektory boiska. Przed nami kolejne sparingi, które na pewno dadzą chłopcom dużo pożytku

Facebook