[U-12 i U-13] Resovia lepsza w sparingach

Do naszych młodzików w miniony weekend zawitał bardzo mocny zespół z Rzeszowa. Nasi zawodnicy mieli okazję rozegrać gry kontrolne z Resovią, której dziękujemy za przybycie.

Gr. złota 2011

KKP Korona 1–4 Resovia Rzeszów

Bramki:  Mikina

KKP Korona: Marcin Kukla, Jakub Dzigman, Aleks Gębski, Igor Wira, Olaf Bębenek, Franciszek Czekaj, Jakub Kruk, Adam Kózka, Maciej Szczepanik, Patryk Pedrycz, Michał Domagała, Piotr Raczyński, Mikołaj Kowalewski, Karol Majcherczyk, Piotr Mikina,Jan Dudek, Mikołaj Zajęcki, Franciszek Grad, Tymoteusz Glibowski, Piotr Tomaszewski, Kuba Kuziel, Paluch Antoni

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Nie był to dobry mecz naszego zespołu. W rywalizacji z drużyną z Rzeszowa widać było, że chłopcy odczuwają trudy po intensywnym tygodniu przez co pojawiło się bardzo dużo niedokładności w naszych działaniach. Mimo to uważamy, że stać nas na zdecydowanie lepszą postawę i tego będziemy wymagać od chłopców.

Gr złota 2012

KKP Korona 2-12 Resovia Rzeszów

Bramki: Jagiełło, Stróżyk

Skład: Molasy, Vyshniak, Redlica, Surdyk, Szczepański, Marzec, Karpenko, Bugaj, Zięba, Stróżyk, Jagiełło.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Karol Styrcz: Zagraliśmy mecz z bardzo wymagającym przeciwnikiem, zdecydowanie najlepszym na przestrzeni ostatnich miesięcy. Szkoda że nie byliśmy w treningu i nie mieliśmy do dyspozycji całego składu z powodu ferii. Jednak co by nie mówić zderzyliśmy się z dużą lepsza drużyną, która była efektywniejsza w wielu aspektach. Odstawialiśmy szczególnie w tempie gry oraz aspektach motorycznych. Dziękujemy drużynie z Rzeszowa za bardzo pożyteczny sparing.

 

Facebook