[U-12]  Gry kontrolne z Deltą Warszawa

Gry z mocnymi rywalami, ma przygotować zespoły Młodzika Młodszego na zmagania ligowe. Tym razem rywalem były drużyny z Delty Warszawa.

Gr. złota 2012

Delta Warszawa 7-2 KKP Korona

Bramki: Jabłoński, Adamczyk

Skład: Vyshniak, Redlica, Jabłoński, Adamczyk, Karpenko, Marzec, Bugaj, Ziółkowski, Zięba, Molasy, Stróżyk, Surdyk, Kałandyk, Jagiełło, Szczepański 

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Karol Styrcz: Nie byliśmy zespołem dominującym, jednak mieliśmy swoje okazje i dwie z nich zamieniliśmy na bramki.

Nasza gra wyglądała przeciętnie, na plus zdecydowanie wypada zaangażowanie i ciągła poprawa w ustawieniach w obronie. Nadal jednak borykamy się z problemami przeciwko mocnym motorycznie przeciwnikom, przez mecze kontrolne ze  stosunkowo trudniejszymi przeciwnikami przyzwyczajamy się do coraz większej intensywności w meczu.

Gr. srebrna 2012

Delta Warszawa 3-2 KKP Korona

Trener Marek Parzyszek i Iwo Sochacki:  Graliśmy w systemie 4×20 minut, z bardzo wymagającą drużyną z Warszawy. Nasza gra stała na dobrym poziomie, mieliśmy zarówno lepsze jak i gorsze momenty, ale najważniejsze, że chłopcy pokazali charakter. Był to dla nas bardzo pożyteczny sprawdzian.

Facebook