Turnieje ŚZPN Żaków Starszych

W ten weekend cztery drużyny rocznika 2015 wybiegły na zieloną murawę. Swoje poczynania w ramach rozgrywek prowadzonych przez ŚZPN zainaugurowała grupa złota. Natomiast dla grupy srebrnej był to już trzeci turniej.

Gr. złota 2015

Drużyny: KKP Korona I, KKP Korona II, Moravia Morawica (dwie drużyny), Astra Piekoszów (dwie drużyny)

Bramki: Szczukiewicz x5, Roszczypała x2, Komorowski, Tutaj, Kania x4, Krężołek x5, Raczkowski x3, Jamorski x3, Sosnowski x2, Mazur, Buras

Skład: Bębenek, Buras, Dziubiński, Jamorski, Gołębiowski, Kania, Krężołek, Kisiel, Komorowski, Mazur, Palka, Raczkowski, Roszczypała, Salwa, Sosnowski, Szczukiewicz, Tutaj.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Turniej w którym chcieliśmy sprawdzić kilka nowych rozwiązań na boisku i przypatrzeć się jak reagują na nie zawodnicy. Ogólnie zmagania należy uznać za udane, chociaż zdarzały się nam krótkie przestoje. Na pewno nasze działania indywidualne mogą stać na jeszcze wyższym poziomie, tak samo jak jakość naszych podań i przyjęć. Dziękujemy zawodnikom za walkę.

Gr. srebrna 2015

KKP Korona III – Naprzód Jędrzejów I

Bramki: Buczkowski

KKP Korona III – Naprzód Jędrzejów II

Bramki: Paluch x2, Kleszowski, Sałkiewicz, Buczkowski

KKP Korona III – Orlęta Kielce I

Bramki: Sałkiewicz, Buczkowski x2, Moćko x2, Mizera

KKP Korona IV – Naprzód Jędrzejów I

Bramki: Lisowski, Strzygowski, Góźdź

KKP Korona IV – Naprzód Jędrzejów II

Bramki: Krzysztoszek x2, Bakalarz, Trojan, Kula

KKP Korona IV – Orlęta Kielce I

Bramki: Bakalarz, Kula, Strzygowski, Mika x2

Skład: Bakalarz, Buczkowski, Góźdź, Kolasa, Krzysztoszek, Kula, Kleszowski, Lisowski,  Mika, Mizera, Moćko, Paluch, Pindral, Sałkiewicz, Słoń, Strzygowski, Trojan.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Bardzo udany turniej w wykonaniu obu naszych drużyn. Mogliśmy oglądać wiele akcji ofensywnych, które kończyliśmy strzałem na bramkę. Bardzo cieszy nas, że chłopcy coraz więcej widzą na boisku i dostrzegają lepiej ustawionych kolegów. Na pewno nasza skuteczność  może stać na wyższym poziomie, ale najważniejsze jest to, że dochodzimy do wielu klarownych sytuacji po akcjach zespołowych i indywidulanych. Chłopcy byli bardzo skupieni na grze i to przyniosło pożądany efekt. Dziękujemy za zaangażowanie i walkę, a rodzicom za wzorowe zachowanie.

Facebook