Turnieje ŚZPN Żaków Starszych

Grupa złota i srebrna w miniony weekend rozegrała kolejne turnieje w ramach rozgrywek ŚZPN.

Turniej ŚZPN Grupa B/ Gr. złota 2015

Drużyny: KKP Korona I, KKP Korona II, Orlęta Kielce (dwie drużyny), MKS Star Starachowice

Bramki: Dziubiński, Gołębiowski, Komorowski, Wójcik, Roszczypała, Bębenek, Jamorski x5, Kania x4, Kisiel x2, Moćki, Palka x3, Szczukiewicz x8

Skład: Bębenek, Buras, Dziubiński, Jamorski, Gołębiowski, Kania, Krężołek, Kisiel, Komorowski, Małkiewicz, Moćko, Palka, Paluch, Raczkowski, Roszczypała, Salwa, Szczukiewicz, Tutaj i Wójcik.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Grupa złota rozegrała kolejny turniej tym razem ŚZPN i pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony strzelając dużo bramek i grając bardzo odważnie do przodu. Warto zaznaczyć że w 8 meczach straciliśmy tylko jedną bramkę, a jest to element nad którym pracujemy bo działania ofensywne to na pewno nasza mocna strona. Każdy dał z siebie 100% i walczył o każdy centymetr boiska co cieszy przed bardzo wymagającym dwudniowym międzynarodowym turniejem, który rozegramy już w ten weekend.

Turniej ŚZPN grupa D/ Gr. srebrna 2015

Drużyny: KKP Korona III, KKP Korona IV, Astra Piekoszów (dwie drużyny), NAF Nowiny, Victoria Mniów

Bramki: Buczkowski x3, Dziewirz x2, Sałkiewicz x4, Zieliński, Sobaś x2, Ksel x2, Mizera, Pindra, Kolasa x2, Mech x2

Skład: Bakalarz Buczkowski, Dziewirz, Góźdź, Kolasa, Kula, Kleszowski, Ksel, Lisowski, Mech, Mizera, Pindral, Sałkiewicz, Słoń, Sobaś, Strzygowski, Zieliński.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Grupa srebrna pokazała w Piekoszowie że w województwie może rywalizować z każdym, graliśmy odważnie, dużo 1×1 i 2×1, ale czasami zdarzały nam się problemy z ustawieniem w obronie.  Na treningach mamy frekwencję prawie 100% więc na pewno wiele elementów z którymi mamy problemy szybko poprawimy.

Facebook