Turnieje ŚZPN Żaków Młodszych

W miniony weekend gr. złota i srebrna rozegrała kolejne turnieje w ramach rozgrywek prowadzonych przez Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej.

Gr. złota

Drużyny: KKP Korona I, KKP Korona II, DAP Kielce I, DAP Kielce II, Moravia Morawica I, Moravia Morawica II

Bramki: Jamorski x1, Mazur x2, Raczkowski x1, Roszczypała x 2, Sosnowski x2, Mika x1, Dziubiński x4, Kolman x6, Szczukiewicz x3, Kania x3, Bębenek x2

Skład: Bębenek, Buras, Dziubiński, Jamorski, Kania, Komorowski, Kolman, Mazur, Raczkowski, Roszczypała, Salwa, Sosnowski, Szczukiewicz, Mika.

Trenerzy: Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Udany dzień dla naszych drużyn, wygrywamy swoje spotkania, graliśmy dynamicznie, odważnie i skutecznie. Na pewno musimy popracować nad decyzyjnością na połowie przeciwnika i będzie jeszcze lepiej to funkcjonowało.  Zaangażowanie na 100%  więc oby tak dalej. 

Korzystając z okazji chcieli byśmy jako drużyna życzyć naszemu koledze i świetnemu zawodnikowi Marcelowi Małkiewiczowi szybkiego powrotu do zdrowia po złamaniu ręki.

Gr. Srebrna

Drużyny: KKP Korona III, KKP Korona IV, PAS Skarżysko, Granat Skarżysko, DAP Kielce IV, DAP Kielce III

Bramki: Ksel x2, Sobaś x2, Krężołek x2, Buczkowski x3, Mizera x1, Kolasa x1, Gołębiowski x2, Paluch x1

Skład: Bochnacki, Buczkowski, Gołębiowski, Góźdź, Kolasa, Krężołek, Krzysztoszek, Ksel, Lisowski, Mech, Mizera, Paluch, Sałkiewicz, Słoń, Sobaś, Strzygowski, Wydra.

Trenerzy: Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski:  Turniej w Skarżysku przeplataliśmy lepszymi i słabszymi momentami, na pewno musimy popracować nad siłą i jakością podania bo w wielu sytuacjach mieliśmy przez to problemy. Bardzo fajnie że chłopacy strzelają dużo bramek, angażują się w każdy mecz i sprawia im to sporo radości. Na pewno jeszcze dużo pracy przed nami ale na treningach jest super frekwencja, każdy daje z siebie maksa więc może być tylko lepiej z naszą grą.

Chcielibyśmy życzyć Nikodemowi szybkiego powrotu do zdrowia po skręceniu nogi. Jesteśmy pewni, że szybko wróci do zdrowia i do treningów.

Facebook