Turnieje ŚZPN Żaków i Orlików

Za naszymi Żakami i Orlikami pierwsze turnieje w ramach rozgrywek prowadzonych przez Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. Chłopcy dostali sporo minut na zielonej murawie i już nie mogą doczekać się kolejnych zmagań.

Orlik Starszy grupa V

Gr. brązowa 2013/14

Drużyny: KKP KORONA V KIELCE, KKP KORONA VI KIELCE, KS Hetman Włoszczowa, Orlęta Kielce I, Orlęta Kielce II, Spartakus Daleszyce, PAS Skarżysko

Skład KKP KORONA V: Grajek, Jedliński, Kij, Kowalczyk, Kowalski, Kuca, Szczepaniak, Trojan, Wicha, Cieślik, Lipski, Jung, Kosecki

Skład KKP KORONA VI: Błoński, Janyst, Karczewski, Klimas, Pyczek, Urbanowski, Wiórkiewicz, Wojcieszek, Zając F., Zając W.

Trener Bartek Lewandowski: Chłopcy starali się dać z siebie wszystko. Niestety widać, że zawodnicy są na początku swojej przygody z piłką i jest jeszcze sporo niedociągnięć. W ofensywie udało się stworzyć kilka dobrych akcji i zdobyć parę ładnych bramek. Gorzej za to,  funkcjonowała gra w defensywie, a w kilku sytuacjach nasi bramkarze mogli zachować się lepiej i uchronić nas przed stratą bramki. Mimo, że nie wszystkie spotkania udało się rozstrzygnąć na naszą korzyść, było to kolejne cenne doświadczenie dla naszej młodej drużyny. Trzeba zaznaczyć, że część chłopców z naszej grupy było młodszych od reszty rywali. Dziękujemy przeciwnikom za rywalizację i naszym chłopcom za walkę w każdym spotkaniu. Zabieramy się za mocny trening, żeby na następnym turnieju wyeliminować często popełniane błędy.

Orlik Starszy grupa IV

Gr. srebrna rocznik 2013

Drużyny: KKP Korona III, KKP Korona IV, SSR Topspin Promnik, Cosmos Zagnańsk, Polonia Białogon, LKS Bolmin.Trenerzy Rafał Kowalski i Siergiej Januszewski: Zainaugurowaliśmy rozgrywki w Orliku Starszym wyjazdem do Promnika. Cieszy to, że zawodnicy starali się spełniać zadania nakreślone przed turnieje. Na pewno dalej będziemy pracować nad poprawnością zachować i jakością naszych zagrań.

Żak Starszy grupa II

Gr. srebrna 2015

Relacja: https://kkp-korona.pl/zaki-starsze-zainaugurowaly-turnieje-szpn/

Żak Młodszy grupa III

Gr. srebrna 2016

Drużyny: KKP Korona III, KKP Korona IV, Wicher Miedziana Góra (dwie drużyny), Orlęta Kielce (dwie drużyny)

Trenerzy Szymon Szymaszek i Łukasz Tarka: W minioną sobotę odbył się pierwszy turniej żaka młodszego, gdzie to my byliśmy gospodarzami. W turnieju uczestniczyło łącznie 6 drużyn w tym dwie nasze z grupy srebrnej. Jesteśmy zadowoleni z wysokiej frekwencji gdyż przybyło aż 21 zawodników z naszego zespołu.

 

Facebook