Turnieje ŚZPN Żaka Młodszego 2015

W miniony weekend gr. złota i srebrna rocznika 2015 rozegrała ostatnie turnieje w ramach rozgrywek prowadzonych przez Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej.

Gr. złota 2015

Drużyny: KKP Korona I, KKP Korona II, DAP Kielce (dwie drużyny), Kopalnia Talentów Moravia Morawica (dwie drużyny).

Bramki: Dziubiński x2, Jamorski x4, Kisiel x4, Sosnowski x1, Kolman x7, Roszczypała x1, Szczukiewicz x4, Szymczuch x2, Kania x3, Bębenek x3

Skład: Bębenek, Buras, Dziubiński, Jamorski, Kania, Kisiel, Kolman, Roszczypała, Sosnowski, Szczukiewicz, Szymczuch, Trojan, Tutaj.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Turniej bardzo udany, rozgrywaliśmy bardzo dobrze piłkę, tworzyliśmy wiele sytuacji bramkowych, ale na pewno popełniliśmy kilka błędów indywidualnych co już omówiliśmy z zawodnikami. Musimy być też skoncentrowani od początku meczu bo dwa razy goniliśmy wynik. Oczywiście wszystko jest do poprawy i w tym tygodniu nie odpoczywamy bo mamy gry kontrole ze Starem Starachowice i Wisłą Kraków, gdzie będziemy chcieli eliminować to co było złe i robić kolejny krok w przód.

Dziękujemy drużynie za zaangażowanie bo kolejny turniej dają z siebie maksimum.

Gr. srebrna 2015

Drużyny: KKP Korona III, KKP Korona IV, Granat Skarżysko, PAS Skarżysko, DAP Kielce (dwie drużyny).

Bramki: Góźdź x1, Kula x3, Wydra x2, Buczkowski x3, Gołębiowski x5, Paluch x1, Kolasa x1, Krzysztoszek x2

Skład: Buczkowski, Chodorek, Gołębiowski, Góźdź, Kolasa, Krzysztoszek, Ksel, Kula, Mizera, Paluch, Słoń, Sobaś , Wydra.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski:  Turniej który jest fajnym materiałem do analizy, strzeliliśmy sporo bramek, ale też traciliśmy, na pewno lepiej wyglądaliśmy w ataku niż w obronie. Cieszy to że chłopcy dużo grają 1×1 i angażują się w każdy mecz na 100%. Musimy popracować nad jakością podań bo tego nam brakowało w wielu akcjach. Ale mamy dużą frekwencje na treningach, każdy z chłopców się bardzo stara więc mamy nadzieje że wszystko będzie szło w dobry kierunku.

Facebook