Turnieje ŚZPN Orlików

Kolejne turnieje ŚZPN za nami. Nasi zawodnicy rywalizują z drużynami z Województwa Świętokrzyskiego i cieszy nas, że wraz z kolejnymi grami ich pewność siebie i gra idą do przodu. Gratulację!

Orlik Starszy Półfinał A

Drużyny: KKP Korona V, FA Jędrzejów (dwie drużyny), Hetman Włoszczowa, Orlęta Kielce (dwie drużyny).

Bramki strzelali: Skorupa x 3, Chrobot x 3, Molęda x 2, Ludwinek, Simkiewicz

Skład KKP Korona: Chrobot Michał, Dominiak Oskar, Kępa Piotr, Ludwinek Krzysztof, Miliutin Ihor, Molęda Aleksander, Simkiewicz Stanisław, Skorupa Filip

Trenerzy Karol Nieszporek i Michał Sarek: Kolejny turniej ŚZPN za nami. Chłopcy zaprezentowali się z dobrej strony, chociaż musimy mocniej popracować nad fazą finalizacji oraz wyeliminować proste, niewymuszone błędy. Granie w starszym roczniku daje nam dużo nowych doświadczeń, które na pewno przełoży się na rozwój zawodników.

Orlik Młodszy Grupa A

Drużyny: KKP Korona III, Moravia Morawica, Nowińska Akademia Futsalu, Korona S.A.

Bramki: Leon Napora x2, Damian Nowak x3, Kacper Staszewski x1, Dawid Pyczek x1, Nikodem Szablicki x1,

Skład: Leon Napora, Damian Nowak, Filip Jagielski, Błażej Boruń, Cyprian Kleszowski, Wojtek Kasperek, Janek Sikora, Kacper Staszewski, Bartek Bryk, Witek Zając, Franek Zając, Nikodem Kosecki, Dawid Pyczek, Nikodem Szablicki, Aleksander Urbanowski

Trenerzy Siergiej Januszewski i Iwo Sochacki: Na ostatni turniej ligowy w tej rundzie wyszliśmy zaangażowani i dobrze zorganizowani, co przełożyło się na wiele ciekawych zespołowych akcji. Z meczu na mecz drużyna wygląda coraz lepiej na boisku i jesteśmy zadowoleni z ich występu. Dziękujemy za całą rundę sportowej rywalizacji.

Orlik Młodszy Grupa B

Drużyny: KKP Korona I, KKP Korona II, Orlęta Kielce, Astra Piekoszów, DAP Kielce (dwie drużyny)

Trenerzy Michał Sarek i Karol Nieszporek: Kolejny ligowy turniej za Nami. Chłopcy zaprezentowali się z dobrej strony na tle o rok starszych przeciwników. Zespół KKP I odniósł przekonujące zwycięstwa we wszystkich spotkaniach prezentując proaktywny futbol. Drużyna KKP II również prezentowała się dobrze starała się grać odważnie i kreatywnie co przełożyło się na dużą liczbę sytuacji do zdobycia bramki. Dziękuje chłopakom za zaangażowanie i wysiłek włożony w grę podczas turnieju.

Orlik Młodszy Grupa F

Drużyny: KKP Korona V, KKP Korona VI, AP SKS Star Starachowice (dwie drużyny), MKS Star Starachowice.

Trener Rafał Kowalski i Bartek Lewandowski: Pierwszy turniej w naszym wykonaniu wypadł zadawalająco. Chłopcy starali się podejmować dużo pojedynków 1×1 i grać odważnie, a takie założenia mieliśmy przed turniejem. Na pewno musimy troszkę popracować nad koncentracją i ustawieniem. Dziękuję chłopakom za walkę.

Facebook