Turnieje ŚZPN Orlika Młodszego

Chłopcy z rocznika 2014 mieli okazję po raz kolejny zmierzyć się z zespołami z Województwa Świętokrzyskiego w ramach rozgrywek Orlika Młodszego. Jak im poszło? Zapraszamy do krótkiej relacji.

Orlik Młodszy gr. IV/ gr. złota 2014

Drużyny: KKP Korona I, Wicher Miedziana Góra, Góral Górno, GKS Rudki, Orlęta Kielce (dwie drużyny), Star Starachowice

Bramki: Półchłopek x3, Januszewski x3, Stawczyk x3, Kowalczyk x2, Solnica, Stachera x4, Hałdaś, Florecki.

Skład:  Kacper Florecki, Żenia Januszewski , Mikołaj Stawczyk, Ignacy Półchłopek,  Mikołaj Hałdaś, Rafał Kolasa, Igor Kowalczyk, Adrian Koch, Jakub Migaszewski,  Krzysztof Stachera, Karol Kozera, Mikołaj Stawczyk

Trener Paweł Mech i Karol Dziedzic: W miniony weekend rozegraliśmy  jeden ze słabszych turniejów  ŚZPN . Mnóstwo niewykorzystanych sytuacji pod bramką przeciwnika, błędy w budowaniu gry, choć boisko tego dnia nie sprzyjało do gry w piłkę nożna.  Jednak cieszymy się że mimo ciężkich warunków wykreowaliśmy dużo sytuacji pod bramką przeciwnika.

Orlik Młodszy gr. I/ gr. srebrna 2014

Drużyny: KKP Korona II, KKP Korona III, Piast Chęciny, MSS Masłów, KSP Kielce, Moravia Morawica

Bramki: Sikora x7, Kasperek x4, Jekov x2, Ksel 2, Pyczek, Szablicki, Skrzypek, Wasilewski, Dyk, Krzysztofik, Kozłowski, Staszewski

Skład KKP I: Sikora, Jekov, Bąk, Kasperek, Pyczek, Szablicki, Wasilewski, Skrzypek

Skład KKP II: Krzysztofik, Kozłowski, Ksel, Staszewski, Kraśnicki, Dyk, Piotrowski, Grzela, Zygmunt

Trenerzy Rafał Kowalski i Siergiej Januszewski: Kolejny turniej ŚZPN za nami, w którym byliśmy organizatorem. Dziękujemy drużynom Moravia Morawica, KSP Kielce, Piast Chęciny i MSS Masłów za to że odwiedziły nas. Nie wszystko szło po naszej myśli i popełnialiśmy dużo błędów, ale nawet przez błędy sporo nauczyliśmy się i wyciągnęliśmy dużo korzystnych podpowiedzi dla siebie.

Facebook