Turnieje ŚZPN i gry kontrolne Orlików

Zawodnicy z rocznika 2013 i 2014 po raz kolejny wybiegli na zieloną murawę, aby wziąć udział w rozgrywkach ŚZPN.

Gr. złota 2013/ Orlik Starszy Półfinał B

Drużyny: KKP Korona I, KKP Korona II, LKS Orlęta Kielce (dwie drużyny), Galacticos Ostrowiec

Skład: Gonciarz Tomasz, Januszewski Żenia, Kępa Piotr, Korski Jacek, Kleszowski Cyprian, Ludwinek Krzysztof, Napora Leon, Nowak Damian, Simkiewicz Stanisław, Skorupa Filip, Socha Filip, Sorbian Adam, Turek Piotr

Trenerzy Karol Nieszporek i Karol Styrcz: Ostatni turniej ŚZPN za nami. Chłopcy zaprezentowali się dobrze, z dużym zaangażowaniem. W wysokiej temperaturze, grając bez zmian cały czas intensywność gry pozostawała wysoka. Jesteśmy zadowoleni z postawy zawodników w turniejach, choć zdarzały się też słabsze występy. Kończymy etap gry w formule 7 x 7 w kolejnych grach kontrolnych będziemy sprawdzać się już grając po 9. Dziękujemy ekipom KSZO i Orląt za możliwość rywalizacji.

Gr. srebrna 2013/ Orlik Starszy Półfinał C

Drużyny: KKP Korona III, KKP Korona IV, Moravia Morawica, Astra Piekoszów, Wierna Małogoszcz, AKS Busko Zdrój

Trenerzy Rafał Kowalski i Siergiej Januszewski: W trzeciej kolejce półfinałów grupy C nasi podopieczni zagrali poniżej swoich możliwości – proste błędy w obronie oraz nieskuteczność w polu karnym przeciwnika – jednym słowem tego dnia zawiodła koncentracja, cierpliwość i dyscyplina. Na treningach musimy wyeliminować w/w mankamenty, a na pewno w następnej kolejce jakość gry i styl będzie na odpowiednim poziomie. W sobotę chłopcy będą gościć drużynę z Krakowa a w niedzielę rozegramy czwartą kolejkę półfinałów w Małogoszczu.

Gr. brązowa 2013-14 i gr. srebrna 2014/ Mecz kontrolny

KKP Korona – DAP Kielce

KKP Korona – FA Bilcza

KKP Korona – KKP Korona gr. srebrna 2014

Skład: Aleksander Urbanowski, Piotr Wicha, Michał Jedliński, Piotr Pawlaczyk, Oskar Klimas, Dominik Banakiewicz, Daniel Błoński, Jacek Jung, Gracjan Janyst, Jan Kowalczyk, Adam Kowalski, Bartosz Lipski, Marek Trojan.

Trenerzy Bartek Lewandowski i Kacper Kubicki: W sobotnie popołudnie zagraliśmy 3 mecze kontrolne po 25 minut każdy. W meczach z grupą srebrną oraz DAP Kielce pokazaliśmy za mało zaangażowania. Rywal był od nas szybszy oraz lepiej funkcjonował w działaniach ofensywnych. Popełnialiśmy zbyt dużo błędów w obronie, a pod bramką przeciwnika nie byliśmy skuteczni. Na szczęście potrafiliśmy się z tego podnieść i w ostatnim meczu przeciwko FA Bilcza odnieśliśmy wysokie zwycięstwo, a nasze działania w ofensywie i defensywie stały na prawidłowym poziomie. Dziękujemy przeciwnikom za rywalizację.

Trenerzy Rafał Kowalski i Siergiej Januszewski: Chłopcy w sobotę rozegrali czwórmecz z o rok starszymi kolegami. Jesteśmy zadowoleni z postawy chłopców. Nie przestraszyli się większych i silniejszych kolegów – walczyli jak równy z równym. Ogólnie bardzo dobra gra szkoleniowa. Chłopcom dziękujemy za zaangażowanie a przeciwnikom za bardzo dobrą grę. W weekend będziemy gościć drużynę z Krakowa.

Gr. złota 2014/ Orlik Młodszy gr. D

Drużyny: KKP Korona I, Piast Chęciny, Moravia Morawica, Orlęta Kielce (dwie drużyny)

Bramki: Stawczyk x6, Kosmala x2, Florecki x11, Solnica x9, Kozera x2

Skład: Kacper Florecki,   Rafał Kolasa, Adrian Koch, Karol Kozera, Marcel Solnica, Mikołaj Stawczyk, Leon Kosmala

Trenerzy Paweł Mech i Karol Dziedzic: W sobotę odbył się ostatni turniej organizowany przez Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej, którego gospodarzem były Orlęta Kielce. Nasza drużyna przystąpiła do zawodów z bardzo okrojoną kadrą, co miało istotny wpływ na przebieg spotkań.  Z powodu licznych nieobecności, nasza drużyna musiała radzić sobie bez żadnych rezerwowych zawodników. Każdy z obecnych piłkarzy spędził maksymalną ilość czasu na boisku, co było dużym wyzwaniem. Mimo trudnych warunków, nasi zawodnicy pokazali ogromne zaangażowanie i wolę walki. Choć brak możliwości dokonywania zmian wpłynął na dynamikę gry i kondycję zawodników, wszyscy dali z siebie wszystko, prezentując ambitną i zaciętą postawę. Pomimo trudności związanych z brakiem kadry, turniej pokazał, że nasza drużyna potrafi radzić sobie w trudnych sytuacjach i grać z pełnym zaangażowaniem.

Facebook