Turnieje ŚZPN i gry kontrolne Orlików

Za naszymi Orlikami ciekawa gra kontrolna z KS Pcimianką oraz turniej ŚZPN, gdzie gospodarzem była Wierna Małogoszcz. Zapraszamy do relacji.

Orlik Starszy Półfinał C/ Gr. srebrna 2013

Drużyny: KKP Korona III, KKP Korona IV, Moravia Morawica, Astra Piekoszów, Wierna Małogoszcz, AKS Busko Zdrój

Trenerzy Rafał Kowalski i Siergiej Januszewski: W przedostatniej kolejce półfinałów grupy C gospodarzem była Wierna Małogoszcz. Mecze rozgrywaliśmy na głównej płycie, która była wzorowo przygotowana. W każdym meczu obydwie drużyny były mocno zaangażowane i stwarzały sytuacje bramkowe, po ciekawych akcjach, które znajdowały drogę do bramki rywali. Ogólnie jesteśmy zadowoleni z gry chłopców, gdyż każdy zagrał na swoim poziomie. Za tydzień ostatnia kolejka, gdzie gospodarzem będzie Astra Piekoszów.

Gr. srebrna 2013/ Gra Kontrolna

KKP Korona – KS Pcimianka

Skład: Trela, Gil, Kałuża, Piecyk, Ciosek, Kudła, Łuczyński, Krzemiński, Grajek, Pióro, Sobczak, Młynarczyk, Tarka, Cichoń.

Trenerzy Rafał Kowalski i Siergiej Januszewski: W sobotę rozegraliśmy mecz sparingowy w systemie 9×9 z drużyną z Krakowa – KS Pcimianka. Goście od pierwszych minut narzucili swój styl gry wykorzystując przestrzeń. Widać było większe rozumienie gry. Dla naszej drużyny jest to trzecia taka gra w tego rodzaju systemie. Pokazaliśmy, że też potrafimy utrzymywać się przy piłce i wykorzystywać przestrzeń, ale tego dnia musieliśmy uznać wyższość drużyny, która na co dzień rywalizuje w rozgrywkach 9×9. Chłopcom dziękuję za zaangażowanie a drużynie KS Pcimianka za przyjazd i dobrą grę.

Gr. Srebrna 2014/ Gra Kontrolna

KKP Korona – KS Pcimianka

Skład KKP : Grzela, Staszewski, Kozłowski, Kosecki, Dyk, Krawczyk, Skrzypek, Zygmunt, Piotrowski, Wiórkiewicz, Ksel, Bąk, Nowak, Migaszewski, Kij

Trenerzy Rafał Kowalski i Siergiej Januszewski: Pomimo trudnych warunków atmosferycznych nasi chłopcy stanęli na wysokości zadania. Zawodnicy zaprezentowali się dobrze, z dużym zaangażowaniem. Jesteśmy zadowoleni z postawy zawodników na boisku. Dziękujemy drużynie gości za dobry sparing.

Facebook