Turniej w Stalowej Woli rocznika 2015

W dniu wczorajszym gr. złota udała się na turniej do Stalowej Woli. Podopieczni Łukasza Gągorowskiego i Łukasza Karwowskiego mieli okazję zmierzyć się z silnymi zespołami, ale niestety turniej nie mógł zostać dokończony przez awarię rozłożonego balonu nad boiskiem.

Gr. złota 2015

KKP Korona I – Avia Świdnik

Bramki: Palka, Bębenek x2, Roszczypała, Kania

KKP Korona II – Resovia Rzeszów

Bramki: Raczkowski

KKP Korona I – Stal Stalowa Wola

Bramki: Szczukiewicz, Bębenek, Szymczuch

KKP Korona II – Górnik Łęczna

Bramka: Krężołek

KKP Korona I – FA Nisko

Bramki: Szymczuch, Szczukiewicz

KKP Korona II – GRYF Gmina Zamość

Bramki: Sosnowski

Faza Finałowa

KKP Korona I – Górnik Łęczna

Bramka: Kania, Bębenek x2

Gr. srebrna

KKP Korona II – Avia Świdnik

Bramka: Jamorski

Skład: Bębenek, Buras, Dziubiński, Jamorski, Gołębiowski, Kania, Krężołek, Komorowski, Małkiewicz, Mocko, Palka, Raczkowski, Roszczypała, Salwa, Sosnowski, Szczukiewicz, Szymczuch

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: To był dla nas długi dzień, ponieważ trudne warunki pogodowe znacznie wydłużyły naszą podróż. Nasza jedynka bardzo dobrze weszła w turniej, gdzie po składnych akcja zdobywamy sporo bramek. W czterech spotkaniach tracimy tylko jednego gola. Cieszy to, że chłopcy realizują założenia, które ćwiczymy podczas treningu. Grają odważnie i nie boją się podejmować decyzji.

KKP Korona II natomiast w turniej weszła nieco ospale. Część zawodników nie była skoncentrowana przez co zbyt łatwo traciliśmy bramki. Nasza skuteczność pod bramką przeciwnika też pozostawiała wiele do życzenia. Turnieju niestety nie udało się dokończyć z powodu awarii balonu, ale na szczęście wszyscy bezpiecznie opuścili plac gry i wróciliśmy do Kielc z lekkim niedosytem.

Facebook