TURNIEJ W NIECIECZY ROCZNIKA 2012

W turnieju wystąpiło 24 zespoły z Polski, Słowacji i Czech. Drużyny zostały podzielone na cztery grupy po 6 zespołów. Nasz Klub postanowił wystawić do rywalizacji dwie ekipy.

Składy KKP Korona I: Vyshniak, Kijanka, Molasy, Czernichowski, Karpenko, Fiuk, Barucha, Kałandyk, Kubik (został wybrany do 7 najlepszych zawodników)

Skład KKP Korona II: Rochoń, Redlica, Majewski, Jabłoński ,Kubik, Kulina, Stróżyk, Warzecha, Ziółkowski.

Trenerzy Marek Parzyszek i Rafał Kowalski: Po pierwszym dniu po eliminacjach KKP Korona I awansował do fazy finałowej i grał o miejsca 1-6. Natomiast KKP Korona II grał o miejsca 18-24. W niedzielę w drugi dzień turnieju nasza „d1)ójka” grała w godzinach rannych i zajęła pierwsze miejsce w rywalizacji o miejsca 18-24. Nasza „jedynka” popołudniu przystąpiła do walki o medale, lecz niestety zajęliśmy najgorsze dla sportowca 4 miejsce, które spowodowała dużo niedosytu. Dwa stracone punkty po remisie z Ursusem Warszawa(byliśmy dużo lepszym zespołem) dało by nam drugie miejsce w turnieju za Beniaminkiem Krosno.

Bardzo dobry turniej w naszym wykonaniu. Chłopcy pokazali dobre wyszkolenie piłkarskie, chociaż grali w wysokiej temperaturze, na sztucznym boisku i dwoma rezerwowymi to wytrzymali trudy wielu rozegranych meczów. Wszyscy chłopcy zasłużyli na pochwałę za zaangażowanie, postawę i grę.

Facebook