TURNIEJ W KRYSPINOWIE ROCZNIK 2013 (GR. BRĄZOWA)

19 czerwca drużyna podopiecznych trenerów Magdaleny Pawlik i Siergieja Januszewskiego udała się do Małopolski na Kryspinów CUP. W turnieju uczestniczyło 10 drużyn, rywalizacja odbywała się jednocześnie na trzech boiskach. Młodzi Koroniarze rozegrali 9 pojedynków po 13 minut każdy. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja. Nagrodę dla najlepszego zawodnika drużyny odebrał Igor Miller, a puchar dla drużyny odebrał kapitan zespołu, Michał Marczewski.

KKP Korona – Czyżynianka Kraków
KKP Korona – Akademia Piłkarska Wisła Kraków
KKP Korona – AT Kaszów
Lotnik Kryspinów – KKP Korona
KKP Korona – Kmita Zabierzów
KKP Korona – Kabel Kraków
KKP Korona – Błękitni Modlnica
KKP Korona – Orlęta Rudawa
KKP Korona – Strażak Kokotów

Skład: Jagielski Filip, Krzemiński Tymon, Marczewski Michał, Miller Igor, Napora Leon, Nowak Damian, Pułka Wojciech, Skowron Franciszek, Szawracki Jakub, Szustak Nikodem, Urbanowski Aleksander, Żyła Jan.

Trenerzy Magdalena Pawlik Siergiej Januszewski: Niesamowicie dziękujemy LKS Lotnik Kryspinów za zaproszenie na turniej. Świetna organizacja, duża intensywność gry z racji rozgrywania meczów jednocześnie na trzech boiskach, co przy warunkach jakie mieliśmy tego dnia dała się we znaki nie tylko zawodnikom, ale także trenerom. Każdy z chłopców rozgrał niemalże 60minut podczas tego turnieju, to bardzo zadowalające dla nas trenerów. To był pierwszy „zewnętrzny” turniej chłopców i wyjazd na rywalizację poza województwo. Pokazali, że mają ogromny charakter, umiejętności i chęci do gry. To było świetne zwieńczenie całego, naprawdę dobrze przepracowanego sezonu 2021/2022.Chłopaki, mega robota!

Facebook