Turniej w Ćmińsku U-9

Grupa srebrna 2015 w deszczową sobotę miała okazję zmierzyć się z drużynami z województwa świętokrzyskiego w turnieju organizowanego przez Gród Ćmińsk. Organizatorom dziękujemy za zaproszenie. Klasyfikacja końcowa nie była prowadzona

KKP Korona I – Gród Ćmińsk

Bramki: Sałkiewicz, Moćko

KKP Korona I – Wicher Miedziana Góra 14/15

Bramki: Paluch, Słoń, Moćko

KKP Korona I – Moravia Morawica I

Bramki: Moćko

KKP Korona I – Moravia Morawica II

Bramki: Buczkowski x4, Słoń, Paluch

KKP Korona II – Gród Ćmińsk

Bramki: Kula, Kisiel

KKP Korona II – Wicher Miedziana Góra 14/15

Bramki: Bakalarz, Krzysztoszek

KKP Korona II – Moravia Morawica I

KKP Korona II – Moravia Morawica II

Bramki: Krzysztoszek, Mika, Kula x2, Strzygowski

KKP Korona I – KKP Korona II

Bramki: Paluch x2

Skład: Bakalarz, Buczkowski, Góźdź, Kolasa, Krzysztoszek, Kula, Kleszowski, Kisiel, Mech, Mika, Moćko, Paluch, Sałkiewicz, Słoń, Strzygowski, Trojan.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: To był bardzo pożyteczny turniej, ze względu na to, że chłopcy dostali dużo minut grania (mecze trwały 18 min) i mogliśmy zaobserwować ich zachowanie w sytuacjach boiskowych z rywalami, którzy byli silniejsi fizycznie. KKP Korona I w wielu fragmentach gry starał się realizować to nad czym pracujemy na treningach czyli dużo pojedynków 1×1, właściwie rozwiązywać grę w przewadze, oraz oddawać dużo strzałów. Natomiast KKP Korona II również zaliczył kilka dobrych momentów gry i pięknych bramek, jednak na przestrzeni kilku spotkań zbyt duża liczba zawodników jest rozkojarzona, co powoduje problemy w budowaniu akcji. Dziękujemy chłopcom za zaangażowanie i mamy nadzieję, że taki turniej da im dodatkową motywację do dalszej pracy.

Facebook