Turniej ŚZPN i gra kontrolna Żaków Młodszych

Kolejne wartościowe doświadczenia za młodymi zawodnikami z rocznika 2015. Grupa złota w sobotni poranek udała się do Skarżyska na turniej organizowany w ramach rozgrywek ŚZPN. Natomiast grupa srebrna zmierzyła się ze starszymi kolegami z KKP Korona z rocznika 2014 również z grupy srebrnej.

Gr. złota 2015/Turniej ŚZPN w Skarżysku

KKP Korona I – DAP Kielce I

Bramki: Szymczuch x3, Komorowski

KKP Korona I – PAS Skarżysko

Bramki: Szymczuch x2, Kolman, Bębenek, Kania, Szczukiewicz

KKP Korona I – DAP Kielce II

Bramki: Szczukiewicz Kolman

KKP Korona II – DAP Kielce I

Bramki: Sosnowski, Gołębiowski

KKP Korona II – PAS Skarżysko

Bramki: Krężołek, Raczkowski x2

KKP Korona II – DAP Kielce II

Bramki: Buras, Roszczypała

Skład: Bębenek, Buras, Dziubiński, Jamorski, Gołębiowski, Kania, Krężołek, Kisiel, Komorowski, Kolman, Mazur, Raczkowski, Roszczypała, Salwa, Sosnowski, Szczukiewicz, Szymczuch

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski:  Bardzo dobry turniej w naszym wykonaniu, strzelamy sporo bramek i w każdym meczu prowadzimy grę. Chłopcy byli bardzo skoncentrowani i szukali wielu ciekawych rozwiązań.  Wyróżnienie Julek Szymczuch, wiele dobrych akcji 1×1 ale także kreatywnych podań do kolegów.

Gr. srebrna 2015/ Mecz kontrolny

KKP Korona I 2015 – KKP Korona I 2014

Bramki: Bakalarz x2, Kolasa, Krzysztoszek, Mizera, Moćko x4, Sałkiewicz, Słoń x2

KKP Korona II 2015 – KKP Korona II 2014

Bramki: Sobaś x2, Trojan, Wydra

Skład: Bakalarz, Chodorek, Kolasa, Krzysztoszek, Kula, Mech, Mizera, Moćko, Paluch, Pindral, Sałkewicz, Słoń, Sobaś, Strzygowski, Trojan, Wydra.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski:  Chłopcy pokazali się z super strony, tworzyli sporo akcji dzięki czemu padło dużo bramek. Cieszy nas to, że zaczęli rozumieć organizację gry dzięki czemu łatwiej nam się odnaleźć na boisku. Próbowali często gry 1×1, ale także wykazywali się często ładnym podaniem do lepiej ustawionego kolegi Zaangażowanie stało na bardzo wysokim poziomie, za co dziękujemy i gratulujemy.

Facebook