Turniej ŚZPN i gra kontrolna rocznika 2015

Kolejny udany weekend za rocznikiem 2015. Grupa złota rozegrała grę kontrolną z drużyną z Pabianic, natomiast chłopcy z gr. srebrnej zagrali turniej w ramach rozgrywek ŚZPN.

Gr. złota rocznik 2015

KKP Korona I – Włókniarz Pabianice I

Bramki: Kania x5, Kisiel x2, Kolman, Roszczypała x2, Tutaj

KKP Korona II – Włókniarz Pabianice II

Bramki: Buras x2, Jamorski x4, Krężołek, Małkiewicz, Raczkowski, Szymczuch, Zawodnik testowany x7

Gra 6×6 na boisku Orlik

KKP Korona – Włókniarz Pabianice

Bramki: Krężołek x2, Dziubiński x2, Raczkowski, Kisiel, Szymczuch, Małkiewicz, Salwa x2, Palka.

Skład: Bębenek, Buras, Dziubiński, Jamorski, Gołębiowski, Kania, Krężołek, Kisiel, Komorowski, Kolman, Małkiewicz, Mazur, Palka, Raczkowski, Roszczypała, Salwa, Szymczuch, Tutaj.

Trener Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski:  Za nami bardzo pożyteczna gra kontrolna. Cieszy nas decyzyjność w tym spotkaniu, ponieważ graliśmy szybko i dokładnie i dzięki temu mogliśmy oglądać wiele pięknych bramek po składnych akcjach. Po godzinie gry 5×5 przeszliśmy na „duże” boisko i zagraliśmy w formule 6×6. Jesteśmy zadowoleni z organizacji naszej gry, zarówno w działaniach ofensywnych jak i defensywnych. Włókniarzowi dziękujemy za grę kontrolną i życzymy powodzenia.

Gr. srebrna rocznik 2015

KKP Korona III – Naprzód Jędrzejów I

Bramki: Buczkowski

KKP Korona III – Naprzód Jędrzejów II

Bramki: Bakalarz, Kleszkowski, Mizera, Moćko

KKP Korona III – Orlęta Kielce III

Bramki: Moćko x2, Bakalarz

KKP Korona III – Orlęta Kielce IV

Bramki: Moćko x2, Buczkowski, Bakalarz, Sałkiewicz, Paluch

KKP Korona IV – Naprzód Jędrzejów I

KKP Korona IV – Naprzód Jędrzejów II

Bramki: Kula, Strzygowski

KKP Korona IV – Orlęta Kielce III

Bramki: Sobaś x2, Strzygowski, Kula

KKP Korona IV – Orlęta Kielce IV

Bramki: Góźdź x5, Kula, Sobaś x2

Skład: Bakalarz, Buczkowski, Góźdź, Krzysztoszek, Kula, Kleszowski, Ksel, Lisowski, Mech, Mika, Mizera, Moćko, Paluch, Pindral, Sałkiewicz, Słoń, Sobaś, Strzygowski, Trojan.

Trener Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski:  Za nami drugi turniej w ramach rozgrywek ŚZPN. Warunki pogodowe nas nie oszczędzały i po początkowym nieco „ospałym” początku, chłopcy weszli na swój dobry poziom. KKP III na przestrzeni czterech spotkań stworzył wiele sytuacji do zdobycia bramki, które zamieniał na gole. Uważamy jednak, że skuteczność pod bramką rywala może stać na jeszcze wyższym poziomie. Natomiast nasza „czwórka” dalej ma problemy z koncentracją w trakcie zmagań, jednak działania indywidulane poszczególnych zawodników pozwoliły zespołowi na zdobycie wielu bramek.

Facebook