Turniej Staszów Futsal Cup 2023!

Przed tygodniem, nasi najmłodsi zawodnicy z rocznika 2017 wzięli udział w turnieju organizowanym przez drużynę Pogonii Staszów. W zmaganiach wzięło udział 7 zespołów: Pogoń Staszów, Baszta Rytwiany, Baszta Rytwiany II, Team Przecław, Team Przecław II, KKP Korona oraz PN Mielec. Zmagania odbyły się bez udziału sędziów i bez zapisu wyniku punktowego. Dziękujemy drużynie gospodarzy za zaproszenie.

KKP Korona wystąpiła w składzie: Leon Parobiec, Leon Kasprzyk, Patryk Wencel, Patryk Kobryn, Dmytro Liubchenko, Natan Mrozik, Julian Głuszek, Stanisław Biskupski, Jan Kierzkowski.

Trenerzy Patrycja Budzyn i Łukasz Tarka: Chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony. Sami nie mogli się już doczekać turnieju, co sprawiło, że z ogromnym zaangażowaniem i chęcią podeszli już do pierwszego spotkania. Nie obawiali się pojedynków 1×1, stwarzali sobie mnóstwo sytuacji indywidualnych, ale także ku naszemu zaskoczeniu, również zespołowych. Ogromnie cieszy fakt, że nasi zawodnicy są „głodni” gry, odważnie podejmowali decyzje, byli skupieni i zdeterminowani. Duża liczba strzelonych bramek na pewno będzie mentalnym plusem na przyszłość dla chłopców, będzie sprawiać im jeszcze większą radość i motywować do ciągłej pracy na treningach.
Na koniec turnieju każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal, cała drużyna otrzymała dyplom i puchar, a nagrodę indywidualną w naszym zespole otrzymał Leon Parobiec. Brawo!

Zdjęcia: Akademia Pogoń Staszów

Facebook