TURNIEJ RSSPORT W NADRZECZU (ROCZNIK 2013)

Grupa złota rocznika 2013 udała się do Nadrzecza na turniej RSSsport w którym zagrało wiele znanych drużyn. W większości mecze były bardzo wyrównane, a nasi zawodnicy w każdym spotkaniu dawali z siebie 110%.

Mecze KKP Korona:

KKP Korona 2:1 AP Wiki Sanok

Bramki dla KKP: Sotniczuk, Ludwinek

KKP Korona 0:1  Górnik Łęczna

KKP Korona 3:5  Stal Rzeszów

Bramki dla KKP: Sotniczuk x 2, Sorbian

KKP Korona 2:1 AP Bronowice Lublin

Bramki dla KKP: Sotniczuk, Szkuta

KKP Korona 2:3 Beniaminek Krosno

Bramki dla KKP: Sorbian, Sotniczuk

KKP Korona 1:1 Drukarz Warszawa

Bramki dla KKP: Sotniczuk

KKP Korona 1:2 MKS Piaseczno

Bramki dla KKP: Matys

KKP Korona 2:1 FA Nisko

Bramki dla KKP: Czarnecki, Mizerski

Skład KKP Korona: Czarnecki Michał, Grabarczyk Marcel, Kępa Piotr, Kaleta Kacper, Korski Jacek, Ludwinek Krzysztof, Matys Tomasz, Mizerski Oskar, Sajewski Patryk, Sorbian Adam, Sotniczuk Bartosz, Szkuta Oskar

Trenerzy Michał Sarek i Karol Nieszporek Zawodnicy podczas trzydniowego turnieju w Nadrzeczu spisali się dobrze, większość zadań przedmeczowych była realizowana, graliśmy odważnie, otwieraliśmy grę krótko i bardzo dobrze utrzymywaliśmy się przy piłce, mimo presji przeciwnika. Cieszy podejście zawodników, którzy w każdym meczu dawali z siebie wszystko. Oczywiście nie wystrzegliśmy się też błędów, z których wyciągamy wnioski, by w przyszłości nasza gra wyglądała jeszcze lepiej. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, możliwość rywalizacji z jednymi z najlepszych drużyn z sąsiednich województw i cenne doświadczenie!

Facebook