Turniej Mikołajkowy naszych Skrzatów!

To był bardzo emocjonujący dzień dla naszych zawodników z rocznika 2017, którzy minioną niedzielę spędzili na hali przy ul. Warszawskiej, gdzie LKS Orlęta Kielce zorganizował turniej. Dziękujemy za zaproszenie.

Skład KKP Korona 2017: Zuzanna Lewicka, Maksymilian Król, Jan Kierzkowski  (wybrany najlepszym zawodnikiem), Miłosz Olczyk, Stanisław Biskupski, Leon Parobiec, Leon Kasprzyk.

Trener Patrycja Budzyn i Łukasz Tarka: Turniej był rozgrywany w systemie „każdy z każdym”, dzięki temu wszystkie drużyny rozegrały po 7 spotkań. Zmagania odbywały się bez udziału sędziów i bez zapisu wyniku punktowego. Jesteśmy zadowoleni zarówno z organizacji turnieju, jak i postawy naszych zawodników I zawodniczek. Mimo tego, że nasza drużyna uczestniczyła rocznikiem młodszym, świetnie sobie poradzili, co udowodnili m.in. duża ilością zdobytych bramek, nieustępliwością i niespożytymi zasobami energii. 

 Nie zabrakło rywalizacji, wielu akcji indywidualnych ale i zespołowych. Zawodnicy pozytywnie zaskoczyli samodzielnym podejmowaniem decyzji i ocena sytuacji na boisku. Dużo obserwowali, nie bali się wchodzić w pojedynki 1×1 i wykorzystywali w grze wszelkie wskazówki, których uczą się na każdym treningu. Jesteśmy dumni z naszych podopiecznych, którzy z każdego sparingowego spotkania wyciągają wnioski i wykazują się coraz większą odwaga i kreatywnością, tym bardziej, że bardzo dzielnie poradzili sobie stawiając czoła starszym kolegom z innych drużyn. Po turnieju każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal, a z każdej drużyny wytypowano wyróżniającego się zawodnika, który został nagrodzony pucharem. 

Dziękujemy drużynie LKS Orlęta Kielce za zaproszenie 

Facebook