Turniej i mecz kontrolny Żaków Młodszych

W sobotę na hali SP 30 grupa złota 2016 rozegrała mecze z drużyną Wicher Miedziana Góra 2016.

Trenerzy Szymon Szymaszek i Łukasz Tarka: Podzieliliśmy grupę na 3 drużyny po 5 zawodników. Początek spotkania dość chaotyczny w wykonaniu naszych ekip ale z upływem czasu było coraz lepiej.

Jednym z głównych założeń było tworzenie linii podania i szukanie wolnych przestrzeni. Byliśmy drużyną przeważającą i tworząca wiele sytuacji bramkowych ale warto tez podkreślić, że rówieśnicy z Miedzianej Góry byli wymagającym rywalem i to spotkanie na pewno przyniesie wiele korzyści dla naszej drużyny.

Turniej Moravia CUP w Bilczy

W niedzielny poranek chłopcy z rocznika 2016 udali się do Bilczy aby wziąć udział turnieju Moravia CUP. W rozgrywkach wzięli udział chłopcy z grupy srebrnej i złotej.

Trenerzy Szymon Szymaszek i Łukasz Tarka: Na pochwałę zasługuję formułą rozegrania turnieju. Drużyny rywalizowały na 4 boiskach równocześnie i grali praktycznie mecz za meczem. Chłopcy mieli okazję zmierzyć się z rówieśnikami z różnych drużyn z naszego województwa i naprawdę jesteśmy zadowoleni z ich poczynać. Troszkę lepiej poradziła sobie ekipa z grupy złotej wygrywając 7 meczów a jeden remisując. Również jesteśmy zadowoleni z faktu iż chłopcy z grupy srebrnej coraz lepiej rozumieją grę i swoje zadania podczas meczów.

Dziękujemy bardzo Kopalni Talentów Moravia Morawica za zaproszenie na naprawdę fajny turniej.

Facebook