TURNIEJ BELLSPORT CUP U-8

W dniach 13-15 marca chłopcy z grupy złotej rocznika 2014 wzięli udział w Międzynarodowym Turnieju „BELLSPORT CUP ” w Zakopanem. W zmaganiach wzięło udział 36 zespołów z Polski i zagranicy.

PIĄTEK 13.05

W pierwszym dniu turnieju chłopcy trafili do grupy F gdzie zmierzyli się z następującymi zespołami: Spartak Trnava, Gwardia Koszalin, DAP Dębica, Delta Warszawa oraz Beniaminek Krosno. Chłopcy odnieśli 4 zwycięstwa i ponieśli jedną porażkę. Ostatecznie zajmując drugie miejsce i uzyskując awans do najlepszej 12 turnieju.

Wyniki :

KKP Korona 3–2 Spartak Trnava
Bramki: 
Tomczyk Jan 2, Januszewski Żenia 1

KKP Korona 8–0 Gwardia Koszalin
Bramki: 
Żenia Januszewski 3, Tomczyk Jan 2, Cieplewicz Artur 1, Pietrzykowski Kacper 1, Podsiadły Marcel 1

KKP Korona 5–0 DAP Dębica
Bramki: 
Tomczyk Jan 2, Januszewski Żenia 1, Podsiadły Marcel 1, Pastuszka Antoni 1

KKP Korona 0–3 Delta Warszawa

KKP Korona 2–1 Beniaminek Krosno
Bramki: 
Tomczyk Jan 2

SOBOTA 14.05

W kolejnym dniu turnieju Koroniarze stanęli do rywalizacji z drużynami: AP Sanok, WKS Śląsk Wrocław, Barca Academy, Górnik Łęczna. Zespół wygrał trzykrotnie natomiast dwukrotnie musiał uznać wyższość przeciwnika. Drużyna zajęła 3 miejsce w grupie i w ostatnim dniu turnieju chłopcy zagrali o miejsca 5-8.

KKP Korona 0–4 AP Sanok

KKP Korona 2–0 Barca Academy
Bramki: 
Tomczyk Jan 2

KKP Korona 2–1 WKS Śląsk Wrocław
Bramki: 
Januszewski Żenia 1, Podsiadły Marcel 1

KKP Korona 1–0 Slavia Praga
Bramki: 
Tomczyk Jan 1

KKP Korona 0–1 Górnik Łęczna

NIEDZIELA 14.05

KKP Korona 2–3 Stal Rzeszów
Bramki: 
Tomczyk Jan 2

KKP Korona 2–1 Górnik Łęczna
Bramki: 
Tomczyk Jan 2

Trenerzy Michał Sarek i Karol Nieszporek: Jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy chłopców w całym turnieju. W ciągu trzech dni nasi podopieczni mogli skonfrontować swoje umiejętności z wymagającymi drużynami z Czech, Słowacji oraz Polski. Obserwując poczynania chłopców w każdym ze spotkań mogliśmy zauważyć ogromne zaangażowanie oraz odwagę i kreatywność w podejmowaniu decyzji na boisku. W pierwszym dniu poza rozgrywkami drużyna udała się na długi spacer połączony z wjazdem kolejka na Gubałówkę. W kolejnym dniu po rozgrywkach chłopcy mogli skorzystać z atrakcji w basenach termalnych Gorący Potok. Ostatni dzień to wspólny spacer po malowniczym Zakopanym, który wykorzystaliśmy na wspólną integrację drużyny. Ostateczne nasza drużyna zajęła 7 miejsce w rozgrywkach. Dziękujemy i gratulujemy całej drużynie postawy podczas turnieju, jesteśmy przekonani że doświadczenie, które zdobyliśmy podczas trzydniowych zawodów. Dziękuje rodzicom zawodników za przyjazd i wsparcie podczas spotkań.

Facebook