TURNIEJ AUTORUD CUP I LEWIATAN CUP – PODSUMOWANIE

Dwudniowy event organizowany przez KKP Korona pod nazwą naszych sponsorów dobiegł końca. W sobotę i w niedzielę w Hali Legionów przy ulicy Leszka Drogosza mieliśmy wiele sportowych emocji. Mimo, że klasyfikacja punktowa nie była prowadzona każda z drużyn starała się zaprezentować jak najlepiej.

Autorud CUP rocznika 2014 rozpoczął zmagania w sobotę. Przed rozpoczęciem pierwszych meczów wszystkich zgromadzonych przywitał dyrektor ds.  sportowych Pan Marcin Gawron: – Cieszę się, że tyle drużyn zdecydowało się w tym dniu przyjechać do Kielc na nasze zaproszenie, za co bardzo dziękuję. Zdecydowaliśmy się na formułę bez wyników ponieważ w tym wieku dzieci i tak dążą do rywalizacji i potrzebne są im pozytywne bodźce.

Po krótkim przywitaniu nastąpiła seria gier „każdy z każdym”. Zwieńczeniem dnia było krótkie podsumowanie oraz rozdanie pamiątkowych dyplomów i medalów dla każdego uczestnika, a także wybrania najbardziej wyróżniającego się zawodnika z każdej drużyny. Każda z drużyn miała zapewnione blisko 120 minut grania.

Niedzielny poranek to turniej rocznika 2015 pod nazwą Lewiatan CUP. I tak jak dzień wcześniej rozpoczęliśmy od krótkiego przywitania i już o 10:00 rozbrzmiał pierwszy gwizdek. Kolejne blisko 5 godzin grania, minęło bardzo szybko i zanim się obejrzeliśmy nadszedł czas na zakończenie rywalizacji i kolejne pamiątkowe dyplomy, medale i podsumowanie. – Bardzo dziękuję za przybycie i rywalizację w duchu fair play. Serce się raduję widząc tylu młodych zawodników garnących się do sportu i pokazujących coraz wyższy poziom. Mam nadzieję, że zobaczymy się za rok – podsumował Prezes KKP Korona Pan Rober Stachura.

Również każdy z trenerów dostał mały upominek od firmy RS Active.

W przerwie pomiędzy meczami na uczestników czekał słodki poczęstunek, a dla trenerów kawa oraz herbata.

Kielecki Klub Piłkarski Korona dziękuję Miejskiemu Szkolnemu Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kielcach, firmom Lewiatan, Autorud i RS Active za pomoc w organizacji turnieju.

Facebook