Turniej Autorud CUP i Lewiatan CUP – podsumowanie

Dwudniowy event organizowany przez KKP Korona  pod nazwą naszych sponsorów dobiegł końca. W sobotę i w niedzielę w Hali Legionów przy ulicy Leszka Drogosza mieliśmy wiele sportowych emocji. Mimo, że klasyfikacja punktowa nie była prowadzona każda z drużyn starała się zaprezentować jak najlepiej.

Autorud CUP rocznika 2016 rozpoczął zmagania w sobotę. Przed rozpoczęciem pierwszych meczów odbyła się tradycyjna odprawa z trenerami, a wszystkich zgromadzonych przywitał dyrektor ds.  sportowych Pan Marcin Gawron: – Bardzo dziękujemy wszystkim drużynom za przybycie w tą śnieżną sobotę, jesteśmy pewni, że te blisko 4 godziny upłyną pod znakiem pięknych bramek, a dla młodych piłkarzy za włożony wysiłek czeka na koniec nagroda.

Po krótkim przywitaniu nastąpiła seria gier „każdy z każdym”. Zwieńczeniem dnia było krótkie podsumowanie oraz wręczenie medalów dla każdego uczestnika, a także wybranie najbardziej wyróżniającego się zawodnika z każdej drużyny. Każdy zespól miał zapewnione blisko 120 minut grania.

Niedzielny poranek to turniej rocznika 2015 pod nazwą Lewiatan CUP. I tak jak dzień wcześniej rozpoczęliśmy od krótkiego przywitania i już o 10:00 rozbrzmiał pierwszy gwizdek. Kolejne blisko 5 godzin grania, minęło bardzo szybko i zanim się obejrzeliśmy nadszedł czas na zakończenie rywalizacji i kolejne pamiątkowe medale oraz podsumowanie. – Bardzo dziękuję za przybycie i rywalizację w duchu fair play. Mieliśmy okazję zobaczyć dziś wiele wspaniałych akcji i bramek. Cieszę się, że tak wiele młodych twarzy garnie się do piłki nożnej. Mamy nadzieję, że zobaczymy się już za rok – podsumował Prezes KKP Korona Pan Rober Stachura.

Każdy z trenerów dostał mały upominek od RS Active, firmy która była partnerem turnieju.

W przerwie pomiędzy meczami na uczestników czekał słodki poczęstunek, a dla trenerów kawa oraz herbata.

Kielecki Klub Piłkarski Korona dziękuję Miejskiemu Szkolnemu Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kielcach, firmom Lewiatan, Autorud, RS Active, Domino’s Pizza za pomoc w organizacji turnieju.


Facebook