TRÓJMECZ ROCZNIKA 2013 ZE ŚLĄSKIEM WROCŁAW I WISŁĄ KRAKÓW

Mnóstwo grania w miniony weekend mieli chłopcy z grupy złotej rocznika 2013, którzy mogli zmierzyć się z bardzo renomowanymi przeciwnikami. Podopieczni Karola Markowskiego i Karola Nieszporka swoje spotkania rozgrywali dla siebie w nowym systemie 7×7.

KKP Korona I – Wisła Kraków I

KKP Korona II – Wisła Kraków II

Bramki: Sotniczuk x 3, Ludwinek x 2, Molęda x 2, Coś, Czarnecki, Matys

KKP Korona I – Śląsk Wrocław*

KKP Korona II – Śląsk Wrocław

Bramki:  Chrobot x 2, Siekański, Sotniczuk

Skład: Chrobot Michał, Coś Tymoteusz, Czarnecki Michał, Dominiak Oskar, Grabarczyk Marcel, Kaleta Kacper, Kępa Piotr, Kisiel Filip, Korski Jacek, Ludwinek Krzysztof, Matys Tomasz, Mizerski Oskar, Molęda Aleksander, Siekański Franciszek, Sorbian Adam, Sotniczuk Bartosz

Komentarz trener Karol Markowski, Karol Nieszporek:  W minioną sobotę mieliśmy okazję rozegrać trójmecz z rówieśnikami z krakowskiej Wisły oraz Śląska Wrocław. Były to bardzo intensywne spotkania, stojące na wysokim poziomie. Mecze rozgrywane były w systemie 7 x 7, w którym, z meczu na mecz, nasi zawodnicy wyglądają coraz lepiej. Każdy z obecnych zawodników rozegrał sporo minut i miał okazję zebrać doświadczenie mierząc się z silnymi drużynami z innych województw. Serdecznie dziękujemy za przybycie.

Facebook