Trójki na Wschodniej naszych Skrzatów

W niedziele na boisku przy ul. Wschodniej odbyły się trójki organizowane przez Pana Jaromira Kruka. Jak co roku KKP Korona bierze udział w tej imprezie. Tym razem  w roczniku 2016 udało nam się zgłosić 3 zespoły.

Trener Szymon Szymaszek i Łukasz Tarka: W fazie grupowej chłopcy nie mieli sobie równych i pewnie awansowali do półfinałów. W finale jedna z naszych drużyn zmierzyła się ze zespołem z Morawicy. Zabrakło szczęścia i może trochę skupienia. Przeciwnik okazał się lepszy pod względem wyniku wygrywając 2:1.

Ostatecznie zajęliśmy miejsca 2, 3 i 4. Cieszymy się gdyż Michał Kobos oraz Kacper Borowski zostali najlepszymi strzelcami ( po 9 bramek ), a Kornel Grzegolec otrzymał nagrodę najlepszego bramkarza.

Oprócz Piłkarskich Trójek chłopcy rozegrali sparing z rówieśnikami z Orląt Kielce.

Trenerzy Szymon Szymaszek i Łukasz Tarka: Gra w naszym wykonaniu bardzo dynamiczna i szybka. Widać, że chłopcy podejmują już decyzję szybciej i zdecydowanie. Gra obfitowała w wiele bramek, ale tez co cieszy w wiele pojedynków 1×1 po których to zawodnicy podejmowali decyzję o podaniu lub dryblingu w zależności od sytuacji.

Naszym zdaniem chłopcy wchodzą na coraz wyższy poziom jeżeli chodzi o rozumienie gry. I o to chodzi bo naszym celem jest wychowanie inteligentnych zawodników, szybko oceniających sytuacje boiskową i odważnie podejmujących decyzję.

Facebook