Trampkarze ze zmiennym szczęściem

Kolejna ligowa kolejka naszych trampkarzy przyniosła nam 1 zwycięstwo i dwie przegrane. Niestety w niektórych sytuacjach pod bramką przeciwnika brakuje chłodnej głowy, ponieważ sytuacji bramkowych zazwyczaj nie brakuje.

Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych

Neptun Końskie 0-5 KKP Korona

Bramki: Dorosiński Szymon 2, Bilski Jacek, Dębiec Marcel, Nowak Marcel.

Korycinski- Iwan Skowroński Krzyżanowski Jaros Dębiec Nowak Kośmicki Dorosiński Bilski Janiak oraz Kmietowicz Kondras .

Trener Rafał Kruk: Na mecz pojechaliśmy z dużymi brakami kadrowymi. Ze względu na urazy i choroby nasza drużyna w meczu z Neptunem liczyła 14 zawodników.

Nie przeszkodziło to naszemu zespołowi w osiągnięciu celu i zagrania dobrego spotkania.

Chłopaki od początku do końca kontrolowali mecz i nie oddali inicjatywy . Przykra sprawa bo niestety nie dość że osłabieni to przez całą drugą połowę musieliśmy zagrać w dziesięciu po czerwonej kartce naszego zawodnika. Mimo wysokiego prowadzenia 3:0 potrafiliśmy podwyższyć wynik na 5:0.

KKP Korona II  0–2 Star Starachowice

Skład: Molęda, Kaleta, Kałka, Krzemiński, Ksel, Biadun, Ubożak, Michalski, Jugo, Kowalczyk, Nosek, Malinowski, Wójcik, Bracha

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Paweł Żmuda: Mecz w którym chłopcy mieli swoje okazję aby wygrać to spotkanie, więcej utrzymywaliśmy się przy piłce i mieliśmy więcej sytuacji bramkowych. Jednak to goście w tym dniu wykazali się większą skutecznością i bezwzględnie wykorzystali okazję które mieli. Chłopcy w takich meczach muszą wykazywać się większą determinacją i mniejszą bojaźliwością tak aby przechylić szalę takiego spotkania na swoją korzyść.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Młodszego

KKP Korona 1-10 Kszo Ostrowiec

Bramka: Malinowski

Trener Cezary Jesiołowski i Mariusz Słabiak: Nic tego dnia nie wychodziło naszej drużynie. Przeciwnik okazał się o wiele lepszy i musimy tą porażkę przekuć na doświadczenie szybkie do zapomnienia. Walczyliśmy jak zawsze do końca, ale wynik niestety pokazuje co innego.

Facebook