Trampkarze w rytmie meczowym

Kolejne gry kontrolne za naszymi trampkarzami. Chłopcy z rocznika 2009 zmierzyli się w grze wewnętrznej, natomiast podopieczni Pawła Mecha i Karola Dziedzica podjęli Westovie Tarnów.

Gr. popołudniowa 2009

KKP Korona gr. popołudn. – KKP Korona kl. sportowa 09

Trener Cezary Jesiołowski: Sparing wewnętrzny z naszą klasą sportową obfitował w wiele akcji ofensywnych, obydwie drużyny nie grały zachowawczo i dążyły przede wszystkim do „grania do przodu” co mnie jako trenera cieszy najbardziej, gdyż tak właśnie chcemy przede wszystkim grać, nacisk na podejmowanie pojedynków 1×1 w ataku i szukanie dokładnego podania zamykającego akcję ofensywną to jedne z naszych głównych celów szkoleniowych, które chcemy realizować w rozgrywkach ligowych.

Gr. złota 2010

KKP Korona 6:4 Westovia Tarnów

Bramki: Tomasik as. Chłopek, Fornalczyk as. Frankowicz, Chochulski as. Tomasik, Janik as. Mrozik , Chłopek, Janik

Skład: Bartusiak Stanisław, Chochulski Oskar, Frankowicz Marcel, Sikora Adam, Chłopek Jakub,  Lisowski Jakub, Filip Tomasik, Płaza Bartłomiej, Szymczuch Antoni, Wojciech Matczak, Alan Mrozik, Mateusz Radomski, Bartosz Fornalczyk, Miłosz Kułak, Maksym Kasperek, Dawid Janik, Kamil Łach, Oliwier Piekoszewski, Piotr Ślęzak, Jan Wiśniowski,

Trenerzy Paweł Mech Karol Dziedzic:  Bardzo dobry początek meczu w naszym wykonaniu  po 15 minutach wychodzimy na trzy bramkowe prowadzenie, niestety po 20 minutach gry na wysokim poziomie popełniamy kilka błędów indywidualnych i przeciwnik wykorzystuje nasze błędy bezlitośnie i doprowadza do wyrównania. Przez większość meczu byliśmy drużyną prowadzącą grę, lecz musimy poprawić nasze działania w fazie bronienia.