TRAMPKARZE STARSI ZE ZMIENNYM SZCZĘŚCIEM

To nie była łatwa kolejka dla naszych Trampkarzy Starszych. Cieszy zwycięstwo podopiecznych Łukasza Gągorowskiego, którzy szybko zapomnieli o małym falstarcie sprzed dwóch tygodni. Niestety po dobrym rozpoczęciu ligi, kl. sportowa 2007/08 w trzeciej kolejce zanotowała pierwszą porażkę.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego

Gr. popołudniowa

GKS Nowiny 2-6 KKP Korona III

Bramki: Oskar Płatek 2, Mateusz Fiuk 2, Dawid Suliga, gol samobójczy

Skład KKP Korona III: Miłosz Mieszczankowski – Dawid Pietrzykowski, Konrad Kuzka, Mateusz Fiuk, Dominik Robak – Antoni Stępień, Szymon Lis, Hubert Gaweł, Wiktor Schie, Oskar Płatek, Dawid Suliga, Mikołaj Jastrzębski, Mateusz Kołodziejek, Filip Łukawski, Szymon Rozmus, Sebastian Kobus, Piotr Dąbrowski, Maciej Bator

Trener Łukasz Gągorowski i Jerzy Marzec: Mecz zaczęliśmy od wielu dobrych ataków, dobre akcję oskrzydlające i sporo  akcji przez środek, ale brakowało dobrego wykończenia. Oddaliśmy w pierwszej połowie 9 strzałów, strzeliliśmy 2 bramki, ale po prostym błędzie indywidualnym tracimy bramkę po stałym fragmencie gry. Druga połowa nie zmieniła się wiele, przebywaliśmy na połowie przeciwnika rozgrywając szybko piłkę co dało nam jeszcze kilka akcji bramkowych i udokumentowaliśmy dobry mecz kolejnymi golami.  Jestem zadowolony z meczu ale popełniliśmy 3-4 błędy które nie mają prawa się zdarzyć i o tym musimy na treningu porozmawiać, bo one nie wynikają z braku umiejętności ale z braku koncentracji i rozluźnienia.  Gratuluję drużynie, cieszymy się z dobrego meczu i czekamy na kolejne.

Kl. sportowa SP 27 rocznik 2007/08

KKP KORONA II 2–5  KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.

Bramki: Zięba (as. Sala),  Skowyrski

Skład KKP Korona II: Pisarek Wiktor, Cygan Kacper, Stępień Igor, Jugo Mateusz, Zięba Oliwier, , Ocios Hubert, Sala Oskar, Godek Cezary, Majka Kamil Adrian Skowyrski Maksymilian Staniec oraz Stelmaszczyk Aleksander, Vyshniak Andrii, Stachowicz Jakub, Czarnecki Bartosz, Alex Koryciński

Trenerzy Michał Sarek i Bartłomiej Strzębski: To nie był dobry mecz w naszym wykonaniu, dużo rzeczy nie układało się żeby chociaż zdobyć jeden punkt. Proste błędy przy straconych bramkach jak również nieskuteczność nasza w ataku przynosi wysoką porażkę. Zespół z Ostrowca nas skutecznie wypunktował i kontrolował mecz od pierwszej bramki do końca meczu. Długo na rozpamiętywanie tego spotkania nie mamy bo już w czwartek gramy z Astrą Piekoszów.

Świętokrzyska II Liga Trampkarza Starszego*

*- drużyna występuje w wyższej kategorii wiekowej

KKP Korona 0-5 Bucovia Bukowa

Skład: ​​Osiński Wiktor, Czarnecki Jakub, Krzyżanowski Mikołaj, Ksel Mikołaj, Kowalczyk Piotr, Ksel Maciej, Kubik Jan, Kmietowicz Kacper, Dębiec Marcel, Kośmicki Alan, Stachurski Eryk, Ziomko Patryk, Sikora Artur, Ślusarczyk Adrian, Kondras Oskar.

Trener Szymon Szymaszek: Niestety mecz wyraźnie przegrywamy. Nie zdołaliśmy przeciwstawić się drużynie, która widocznie przewyższała nas warunkami fizycznymi. Staraliśmy się budować grę tak jak na treningach, ale niestety bardzo trudno było nam przedostać się w pole karne przeciwnika. Chłopcy starali się z całych sił i należy to docenić. Wyciągamy wnioski i przygotowujemy się do kolejnego  starcia już w czwartek tym razem w Sandomierzu.