TRAMPKARZE STARSI NA PIĄTKĘ Z PLUSEM

Z trzech naszych drużyn, które występują w Trampkarzy Starszym, tylko jedna wybiegła na zieloną murawę. Jednak świetny mecz wynagrodził nam tą małą niedogodność i podopieczni Łukasza Gągorowskiego oraz Jerzego Marca zasłużenie mogli świętować trzy punkty po zakończonym spotkaniu.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego

KKP Korona Kielce – Astra Piekoszów 7:0
Bramki: Hubert Gaweł x2, Recica x2, Dawid Suliga, Szymon Lis, Oskar Płatek  
Skład KKP Korona III
: Miłosz Mieszczankowski, Konrad Kuzka, Dawid Kaczmarczyk, Mateusz Fiuk, Dominik Robak, Antoni Stępień, Szymon Rozmus, Hubert Gaweł, Kacper Recica, Oskar Płatek, Dawid Suliga, Sebastian Kobus, Filip Łukawski, Piotr Dąbrowski, Bartosz Michta, Mateusz Kołodziejek, Dawid Pietrzykowski, Szymon Lis

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Jerzy Marzec: Spotkanie z Astrą to była nasza przewaga od początku do końca, w obronie graliśmy bardzo pewnie, cierpliwie, wszystkie piłki bardzo dokładnie dogrywaliśmy do środkowych pomocników, którzy nadawali tempo naszej grze w ofensywie, a tam byliśmy w tym dniu bezlitośni. Strzelaliśmy piękne bramki, tworzyliśmy bardzo dobre okazje.
​​​​​​Każdy z zawodników zasługuje na wyróżnienie, za jakość jaką dawali w tym meczu, a także za zaangażowanie które było na maksymalnym poziomie. Przed nami kolejne mecze, będziemy ciężko pracować na treningach, aby pokazać w nich, że ostatnie wygrane i dobra gra to nie jest szczyt naszych możliwości.

 

Star Starachowice – KKP Korona II

Mecz odbędzie się 11.05.2022 r. o godzinie 16:00

 

Świętokrzyska II Liga Trampkarza Starszego

Podopieczni Szymona Szymaszka pauzowali w tej kolejce.

Facebook