Trampkarze górą w derbach Kielc!

Z fantastycznej strony zaprezentowały się nasze zespoły w meczach z Koroną S.A. Bardzo dobra dyspozycja i gra w konsekwencji dały naszym drużynom zasłużone trzy punkty.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego

Korona S.A 1-4 KKP Korona

Bramki: Alan Kośmicki 2, Mikołaj Janiak, Marcel Nowak.

Skład: Osiński, Skowroński, Białek, Nowak, Czwartosz, Iwan, Krzyżanowski, Jaros, Dębiec, Kośmicki, Bilski, Kmietowicz, Janiak, Wypych, Popeć, Dorosiński, Stachurski, Koryciński.

Trener Rafał Kruk: Dziś nie ustępowaliśmy rywalowi który miał spore problemy z utrzymaniem się przy piłce. Moi zawodnicy pokazali charakter koroniarski i nie bali się przeciwnika i w żadnym aspekcie gry nie byliśmy gorsi. Mieliśmy pomysł na grę w ataku i to się sprawdziło. Cieszymy się ze zwycięstwa które dedykujemy osobom, które cały czas wspierały nas, ale też i tym którzy skazywali nas na porażkę jeszcze przed meczem.

KKP Korona II 0-4 Neptun Końskie

Trenerzy Maciej Kwiatkowski i Paweł Żmuda: Nie wyszedł nam ten mecz. Co prawda mieliśmy kilka sytuacji aby strzelić bramkę, ale nasza obrona tego dnia nie była wystarczająco szczelna i drużyna gości zbyt często wykorzystywała nasze błędy w ustawieniu.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Młodszego

KKP Korona 3-2 Korona S.A

Bramki: Malinowski x3

Trenerzy Cezary Jesiołowski i Mariusz Słabiak: Dobrze zaczęliśmy to spotkanie od dużej ilości ataków na bramkę przeciwnika. Skutkiem był szybko strzelony gol na 1:0 Przeciwnicy próbowali grać z kontry, ale bezskutecznie. W 22 minucie strzelamy na 2:0 I prowadzimy grę. Kilka minut później tracimy bramkę z rzutu wolnego, a już minutę późnej my również popisujemy się pięknym golem z rzutu wolnego. Dobra dyspozycja w tym dniu naszej formacji obronnej powodowała nieskuteczne ataki przeciwnika. Wyciągnęliśmy pozytywne wnioski z poprzednich meczy ligowych i zastosowaliśmy je w praktyce co mnie jako trenera cieszy najbardziej. Mecz kończy się naszym zwycięstwem 3-2. Brawo dla naszego napastnika Dominika Malinowskiego który w tym meczu zdobywa hat-tricka! Brawo Drużyna

Facebook