Wczoraj na Stadionie Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach odbył się klubowy egzamin praktyczny dla zawodników z rocznika 2011.
Testy skierowane były do chłopców kończących szkołę podstawową, którzy chcą łączyć naukę z piłką nożną na wysokim poziomie w I Licealnej Klasie Sportowej pod patronatem KKP Korona Kielce.
Przed nami kolejne terminy testów:
- 3 czerwca
- 10 czerwca
- Godzina: 14:00
- Miejsce: boisko sztuczne przy ul. Ściegiennego 8 w Kielcach
Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział.








