ŚWIĘTOKRZYSKA LIGA TRAMPKARZA STARSZEGO

Miniona kolejka była stosunkowo udana dla naszych trampkarzy starszych. Cieszy przełamanie podopiecznych Szymona Szymaszka. Także KKP Korona II zagrał dobre spotkanie i na własnym terenie zainkasował 3 punkty.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego

KKP Korona II 3–1  Wierna Małogoszcz
Bramki: Sala asysta Zięba, Zięba asysta Ocios, Jugo asysta Sala

KKP Korona II: Pisarek, Czarnecki, Stępień, Staniec, Susło, Ocios, Sala, Jugo, Cygan, Majka, Zięba oraz Godek, Vyshniak.

Trenerzy Michał Sarek i Bartłomiej Strzębski: Mecz z drużyną z Wiernej rozpoczynamy bardzo nerwowo tracąc bramkę w 15 sekundzie spotkania. W kolejnych minutach przeciwnik nie wykorzystuje dwóch dobrych okazji bramkowych. Zespół łapie odpowiedni rytm gry w okolicach 10 minuty, nasza gra jest spokojniejsza stwarzamy pierwsze okazję do zdobycia bramki. W 20 minucie spotkania po składnej akcji przytomnie w polu karnym zachowuje się Oskar Sala, który plasowanym strzałem doprowadza do wyrównania. Pięć minut później Oliwier Zięba wykorzystuje idealne zagranie Huberta Ociosa z rzutu rożnego i strzałem głową posyła piłkę do bramki przeciwnika. W kolejnych minutach swoje sytuację ma Cygan oraz Sala jednak nie udaję się ich wykorzystać. W drugiej połowie spotkania zespół grał bardzo dojrzale i odważnie stwarzając kilka groźnych sytuacji. W 55 minucie bramkę na 3:1 uderzeniem z bliskiej odległości zdobywa Jugo. W końcówce spotkania goście stwarzają dwie stuprocentowe okazję do zdobycia bramki jednak czujne w bramce zachowuje się Wiktor Pisarek. Gratulujemy całemu zespołowi.

Star Starachowice 2-1 KKP Korona III
Bramka: samobójcza rywal

KKP Korona III:
 Mikołaj Jakstrzebski, Dominik Robak, Konrad Kuzka, Dawid Kaczmarczyk, Dawid Pietrzykowski,Hubert Gaweł, Szymon Lis, Antoni Stępień, Bartosz Michta, Oskar Płatek, Dawid Suliga
Michał Ciężarkiewicz, Franciszek Brożyna, Jakub Szymczyk, Wiktor Chmielewski, Filip Łukawski, Szymon Rozmus

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Jerzy Marzec: Mecz zaczeliśmy od ataków i gry na połowie przeciwnika, mieliśmy sporo stałych fragmentów gry i szkoda że nic z tego nie udało się strzelić, przeciwnik wyprowadzał groźne akcje, ale kończyły się na naszej obronie.  Druga połowa to jeszcze większa motywacja i chęć wygrania dzięki czemu strzelamy bramkę, później jeszcze poprzeczka i wydawało by się, że mamy wszytko pod kontrolą, ale niestety znów tracimy bramkę w sposób wręcz niemożliwy. Druga bramka to już brak krycia przy stałym fragmencie gry i niestety wracamy bez punktów.  Dziękuje drużynie za zaangażowanie, gramy dalej.

Świętokrzyska II Liga Trampkarza Starszego

KKP Korona 5-4 AKS Busko Zdrój

Bramki: Mikołaj Janiak, Alan Kośmicki x2, Eryk Stachurski, Maciej Wypych

Trener Szymon Szymaszek: Od początku spotkania realizowaliśmy zamierzony sposób gry i już w 7 minucie zdobywamy pierwsza bramką. Dość szybko bo już 4 minuty później podwyższamy wynik na 2:0. Nasza gra w pierwszej połowie była skuteczna i dynamiczna. Wszystkie 5 bramek zdobyliśmy w pierwszej połowie. Szkoda, że później skuteczność spadła, ale nadal dochodziliśmy do sytuacji strzeleckich. Cała drużyna spisała się bardzo dobrze, wreszcie przełamaliśmy złą passę i jesteśmy przekonani, że będzie coraz lepiej.

Facebook