Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych

Grupa Złota

Mistrzostwo

Punkty: 35
Wygrane: 11
Remisy: 2
Porażki: 1
Bilans bramkowy: 67:18

Klasyfikacja strzelców

15 bramek: Damian Nowak
13 bramek: Tomasz Gonciarz
9 bramek: Leon Napora
5 bramek: Adam Sorbian
4 bramki: Michał Chrobot, Tomasz Matys
3 bramki: Bartosz Sotniczuk, Piotr Turek
2 bramki: Antoni Frejlich, Jewhen Januszewski, Filip Socha
1 bramka: Michał Czarnecki, Krzysztof Grela, Kacper Kaleta, Szymon Majcherczyk, Filip Skorupa

Wyniki meczów

4:1 – Wisła Junior Sandomierz
4:0 – DAP Kielce
7:0 – KKP Korona II Kielce
4:1 – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2:2 – Industria Korona Kielce
3:3 – AP SKS Star Starachowice
13:1 – Industria Korona II Kielce
3:1 – Wisła Junior Sandomierz
3:0 – DAP Kielce
11:1 – KKP Korona II Kielce
0:3 – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
3:2 – Industria Korona Kielce
6:2 – AP SKS Star Starachowice
4:1 – Industria Korona II Kielce

Komentarz trenerów Karola Nieszporka i Pawła Mecha

„Za nami świetna runda. Od pierwszego meczu drużyna prezentowała wysoki poziom, łącząc konsekwencję w grze z mocnym charakterem i dużą pewnością siebie. W każdym spotkaniu staraliśmy się dominować, szybko odbierać piłkę i kreować dużą liczbę sytuacji bramkowych, i to było widać po wynikach. Cieszy także rozwój indywidualny zawodników oraz to, jak coraz lepiej funkcjonujemy jako zespół. Gratulujemy chłopcom zasłużonego mistrzostwa i jesteśmy przekonani, że to dopiero początek ich możliwości.”


Grupa Srebrna

Miejsce w tabeli: 8
Punkty: 1
Wygrane: 0
Remisy: 1
Porażki: 13
Bilans bramkowy: 7:61

Klasyfikacja strzelców

2 bramki: Mateusz Gonciarz, Antoni Karliński
1 bramka: Miłosz Cichoń, Jan Kowalczyk, Wojciech Kropczyk

Wyniki meczów

0:2 – DAP Kielce
0:4 – AP SKS Star Starachowice
0:7 – KKP Korona Kielce
0:1 – Industria Korona II Kielce
1:8 – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0:1 – Wisła Junior Sandomierz
0:8 – Industria Korona Kielce
0:3 – DAP Kielce
1:3 – AP SKS Star Starachowice
1:11 – KKP Korona Kielce
3:6 – Industria Korona II Kielce
0:1 – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0:0 – Wisła Junior Sandomierz
1:6 – Industria Korona Kielce

Komentarz trenerów Bartosza Lewandowskiego i Michała Kulika

„Niestety nie była to udana runda. Rozgrywki Pierwszej Ligi okazały się zbyt wymagające dla naszego obecnego zespołu. Rywale dominowali w większości spotkań, prezentując lepszą organizację gry i przewagę zarówno motoryczną, jak i techniczną. W wielu meczach byliśmy zmuszeni bronić nisko i dostosowywać się do stylu przeciwników. Końcówka rundy była jednak bardziej obiecująca. W ostatnich kolejkach poprawiliśmy grę w defensywie i skuteczność w ataku, pokazując większą solidność i zaangażowanie. Mimo progresu nie wystarczyło to, aby zapewnić utrzymanie. Wiosną 2026 zespół zagra w 2ŚLMS i będzie miał okazję powalczyć o powrót do Pierwszej Ligi. Mimo trudnego okresu dziękujemy chłopakom za walkę i cieszymy się, że chcą dalej pracować nad swoim rozwojem. Dziękujemy również rodzicom za wsparcie oraz gratulujemy naszym rówieśnikom z grupy KKP Złota 2013 za zwycięstwo w rozgrywkach.”

Facebook