ŚWIĘTOKRZYSKA I LIGA MŁODZIKA STARSZEGO

Trzy mecze i trzy zwycięstwa, to dorobek naszych drużyn z ostatniego tygodnia w Świętokrzyskiej I Lidze Młodzika Starszego. Miejmy nadzieję, że tak wysoka dyspozycja naszych zawodników utrzyma się do samego końca sezonu.

17.05.2022 Kielce

KKP Korona I 4–1 KSZO Ostrowiec Św.

Bramki: Żyła 3, Kałka

Asysty: Ubożak 2, Bojek, Mazur

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Mikołaj Pełka: Początek spotkania mimo naszej przewagi nie był dobry w naszym wykonaniu, graliśmy zbyt wolno, za dużo prowadziliśmy piłkę i za dużo piłek graliśmy do tyłu. Dopiero jak przyspieszyliśmy grę zaczęło przynosić to efekty i stwarzaliśmy sobie sytuacje bramkowe. Po strzeleniu czterech goli chłopcy spoczęli na lurach co przeciwnik wykorzystał i strzelił bramkę, a jeszcze mógł strzelić więcej. Na szczęście dobra dyspozycja naszego bramkarza zapobiegła większej ilości straconych goli.

21.05.2022 Kielce

KKP Korona I 5–0 AP Champions Końskie

Bramki: Biadun 4, Domagała

Asysty: Zawistowski 2, Moczulis, Bracha

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Mikołaj Pełka: Cały mecz pod naszą kontrola, przeciwnik grał ambitnie jednak tylko oddał dwa strzały na naszą bramkę. Dużą skutecznością wykazał się nasz zawodnik Marek Biadun strzelając 4 bramki, a jeszcze miał sytuację aby powiększyć swoją zdobycz bramkową.

UKS Baćkowice 1-4 KKP Korona II

Bramki: Malinowski 3, Kwiatkowski 1

Trenerzy Cezary Jesiołowski i Paweł Żmuda: Na ciężkim terenie udało nam się zdobyć komplet 3 punktów. Dobra postawa naszej formacji obronnej oraz mądre rozgrywanie piłki w bocznych sektorach boiska przyniosły szybko zdobyte 4 bramki. Resztę meczu przeciwnik atakował wściekle ale bezskutecznie dzięki bardzo dobrej dyspozycji naszego bramkarza. Chłopcy realizują nasze przedmeczowe założenia taktyczne i co raz lepiej rozumieją ich wdrażanie na boisku i z tego jestem najbardziej zadowolony, Brawo Drużyna!!!

Facebook