Świetny Występ Młodzików

Kolejny popis naszych młodzików, którzy wygrywają swoje mecze rozgrywając bardzo dobre spotkania. Brawo chłopaki!

Świętokrzyska Liga Młodzika Starszego

KKP Korona I 5:1 Star Starachowice

Bramki: Kaczmarczyk as. Bartusiak, Ostrowski as. Fornalczyk, Dawid Janik as. Ostrowski,

Fornalczyk as. Piekoszewski, Ostrowski

Skład: Świeczko Szymczuch Bartusiak Nowak Frankowicz Fornalczyk Ostrowski Kaczmarczyk Płaza Chłopek Piekoszewski Łach Dawid Janik Wojdalski Lisowski

Trenerzy Paweł Mech i Patryk Bednarski: Bardzo dobrze wchodzimy  w  spotkanie ligowe, kolejny mecz z rzędu otwieramy wynik już w  2 minucie meczu po fenomenalnej akcji indywidualnej i dośrodkowaniu piłki w pole karne Stasia Bartusiaka bramkę zdobywa Adam Kaczmarczyk. W kolejnych minutach meczu nasza gra zdecydowanie straciła na jakości wdało się w nas rozluźnienie i panował chaos na boisku. Po prostym błędzie tracimy bramkę na 1:1. Był to słaby fragment meczu w naszym wykonaniu, podejmowaliśmy złe decyzje w fazach przejściowych i to przeciwnik miał kolejną sytuację na podwyższenie wyniku.  Pod koniec pierwszej połowy osiągamy dominację nad przeciwnikiem której nie oddajemy do końca meczu zdobywając kolejne 4 gole. Brawo Drużyna !

Baszta Rytwiany 0-2 KKP Korona II

Bramki: Kózka, Dudek

KKP Korona II: Kukla, Paluch, Mikina, Dzigman, Dudek, Raczyński, Domagała, Grad, Kózka, Glibowski, Kowalewski

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Jesteśmy zadowoleni z postawy naszego zespołu w tym meczu. Szczególnie w pierwszej połowie spotkania jakość naszej gry stała na bardzo wysokim poziomie. Cieszą nas także coraz lepsze działania indywidualne w fazie ataku które pozwoliły nam stworzyć bardzo dużo sytuacji bramkowych. Gratulujemy chłopcom zwycięstwa.

Świętokrzyska II Liga Młodzika Starszego

KKP Korona III 6:0 Spartakus Daleszyce

Bramki: Gonciarz as. Pokrzepa, Kułak as. Pokrzepa, Lisowski, Kasperek as. Sobótka, Smolarczyk, Mrozik as. Kasza

Skład:  Daleszak Lisowski Mrozik Kułak Pokrzepa Gonciarz Kasperek Trzebuniak Sator Kasprzyk Nawara Sobótka Matczak Smolarczyk Kucharski Syska Kasza Walo

Trenerzy Paweł Mech i Patryk Bednarski: Pewne zwycięstwo  naszego zespołu, od samego początku meczu narzuciliśmy swój styl gry. Wysoki pressing, doskok do przeciwnika skutkował szybkimi odbiorami piłki dzięki czemu mieliśmy  wiele sytuacji  pod bramką przeciwnika. Niestety nasza skuteczność zawodziła i dopiero pod koniec pierwszej połowy zdobywamy dwa gole po stałych fragmentach gry. W drugiej odsłonie meczu  osiągamy dominację nad przeciwnikiem i  zdobywamy  kolejne 4 gole. Jesteśmy zadowoleni z  indywidualnych i grupowych działań zawodników, szczególnie bocznych obrońców którzy robili przewagę w bocznych sektorach boiska. Wielkie brawa dla całej drużyny .

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego GR 1

KKP Korona II 7–0 Astra Piekoszów

Bramki:  2x Wrzecionowski Kacper, 2x Paluch Paweł, Wielgo Dawid, Branewicz Igor, bramka samobójcza

KKP Korona: Półtorak, Banasik, Detka, Sobczyński, Wrzecionowski, Kowalski, Kierzkowski, Paluch, Wielgo, Kułaga, Gawlik, Dzierżak, Branewicz, Szymoniak, Piróg, Skotnicki, Orłowicz, Straszewski.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Pierwsza połowa meczu nie należała do udanych. Podejmowaliśmy na boisku złe wybory, za wolno i niedokładnie operowaliśmy piłką. Do przerwy zdobywamy dwa gole z licznych sytuacji. Nieźle wygląda nasza gra w obronie, przez co przeciwnik nie stworzył sobie żadnych sytuacji do strzelenia gola. Po przerwie nasza gra wyglądała już lepiej chociaż w dalszym ciągu popełnialiśmy sporo małych błędów.  Tworzymy składne akcje, jesteśmy bliżej przeciwnika niż to miało miejsce przed przerwą przez co raz za razem odbieramy piłkę i tworzymy nowe akcje. Mecz kończymy zwycięstwem 7:0. Cieszy , że poprzez dobre ustawienie w obronie gramy na 0 z tyłu.

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego gr. 2

Radiators Stąporków 0–18 KKP KORONA III
Bramki: Oliwier Żesławski x3, Antoni Długosz x3, Maciej Wicha x2, Tomasz Kozera x6,  Dawid Szymoniak x1, Ignacy Widliński x1, Jan Plech x1, Filip Cielibała x1

Skład KKP KORONA: Tomasz Kozera, Oliwier Żesławski, Antoni Długosz, Oskar Szustak, Adam Józefik, Maciej Wicha, Jan Plech, Kacper Ocetek, Dawid Szymoniak, Olaf Zbróg, Ignacy Widliński, Radosław Cichecki, Dawid Gałat, Dawid Kowalik, Filip Cielibała, Marcin Cisak, Konstantinos Prędotka

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Dobre spotkanie z naszej strony. Byliśmy zdecydowanym faworytem i od początku spotkania przycisnęliśmy rywala i dominowaliśmy przez cały mecz. Stwarzaliśmy sobie mnóstwo okazji bramkowych, dzięki czemu wynik końcowy był bardzo okazały. Na listę strzelców wpisało się 8 naszych zawodników, a nasz środkowy obrońca i kapitan zespołu Tomasz Kozera pokonał bramkarza gospodarzy aż sześć razy. Cieszy nas też czyste konto i skupienie na boisku od pierwszej do ostatniej minuty. Gratulacje dla całego zespołu, wracamy do treningów i czekamy na kolejne ligowe zmagania.