Świetny występ Młodzików Starszych

To już niemal tradycja, że co kolejkę należy pochwalić naszych młodzików starszych, którzy znowu w trzech spotkaniach zgarnęli komplet punktów.

Świętokrzyska I Liga Młodzika Starszego

Gr. złota 2011

KKP Korona 5–2 AP SKS STAR Starachowice

Bramki: Dudek, Grad, Raczyński, Kuziel, Kózka.

KKP Korona: Patryk Pedrycz, Igor Wira, Tymoteusz Glibowski, Olaf Bębenek, Jakub Kruk, Antoni Paluch, Karol Majcherczyk, Franciszek Grad, Piotr Raczyński, Jakub Tomaszewski, Piotr Mikina, Adam Kózka, Kuba Kuziel, Olivier Latała, Aleks Gębski, Jan Dudek, Franciszek Czekaj.

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Bardzo dobry mecz w wykonaniu naszej drużyny. Jesteśmy zadowoleni z jakości  jaką prezentował zespół oraz organizacji  w poszczególnych fazach gry. Gratulujemy chłopcom znakomitego  występu.

Gr. srebrna 2011

Wisła Sandomierz 0-4 KKP Korona II

Bramki: Kot, Orłowicz, Szymoniak, Barański

KKP Korona: Straszewski, Sobczyński, Orłowicz, Kot, Szymoniak, Kułaga, Paluch, Barański, Wrzecionowski, Włudyga, Kowalski, Branewicz, Półtorak, Banasik, Piróg, Wielgo, Widłak,Skotnicki.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu a szczególnie druga połowa spotkania z Wisłą. Przeciwnik od początku próbuje grać wysokim pressingiem co również było naszym założeniem przed meczem. Gramy uważnie w obronie, a odwagi dodaje nam szybko zdobyta bramka. Po zdobytym golu gramy uważnie i bliżej końca 1 połowy po jednym ze stałych fragmentów gry zdobywamy kolejną bramkę.  Druga połowa to już bardzo dobra gra naszej drużyny. Gramy wysoką obroną , co przekłada się na wiele odbiorów i stworzonych sytuacji bramkowych. Dokładamy 2 kolejne bramki i pewnie wygrywamy spotkanie w Sandomierzu.

Okręgowa Liga Młodzika Starszego

Gr. brązowa 2011

KKP Korona III 5–3 Moravia Morawica II

Bramki: 3x Długosz, Dzierżak, Widliński

KKP Korona: Bień,  Dzierżak  , Długosz, Marcinkowski, Kozera, Szymoniak, Zbróg, Wicha, Hałka, Wołoszyn, Cielibała, Musiał, Borkowski, Widliński, Cieślak, Szostak, Rębosz.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Kolejne dobre spotkanie w naszym wykonaniu. W 1 połowie tworzymy wiele sytuacji bramkowych co przekłada się na 3 zdobyte bramki. Również dobre zachowania w obronie przełożyły się na czyste konto do przerwy. W 2 połowie dalej wyraźna jest przewaga naszego zespołu. Przy wyniku 5:0 wkrada się rozluźnienie w drużynie co szybko wykorzystuje przeciwnik strzelając 3 gole w przeciągu kilku minut. Musimy przy najbliższych spotkaniach zwrócić uwagę na koncentrację od pierwszej do ostatniej minuty spotkania.

 

Facebook