Świetne występy Młodzików Starszych

Jesteśmy na półmetku ligi, a nasi młodzicy nie zwalniają tempa. Trzy dobre spotkania i trzy pewne zwycięstwa napawają optymizmem na drugą część zmagań.

Świętokrzyska I Liga Młodzika Starszego

Grupa złota 2010

KKP Korona 4-0 KSZO Ostrowiec 4;0 (2;0)

Bramki: Chochulski, Kaczmarczyk (as.Chochulski), Płaza (as.Frankowicz), Chłopek (as.Chochulski)

KKP Korona I: Sikora, Bartusiak, Kaczmarczyk, Fornalczyk, Frankowicz, Ostrowski, Piekoszewski, Płaza, Wojdalsk, Nowak, Szymczuch, Chochulski, Chłopek.

Trenerzy Paweł Mech i Patryk Bednarski: W zeszłej rundzie niefortunnie zremisowaliśmy z zespołem z Ostrowca tracąc bramkę w ostatniej minucie meczu. Dzisiaj było widać dużą chęć rewanżu. Od początku meczu zepchneliśmy KSZO do głębokiej defensywy. Szybkie operowanie piłką i bardzo dobra gra bocznymi sektorami boiska to dzisiejszego dnia był klucz do sukcesu. Na pochwałę zasługuje postawa Oskara Chochulskiego, który dziś do pięknej bramki dokłada dwie asysty. Brawo dla drużyny za znakomitą postawę.

Gr. złota 2011

Baszta Rytwiany 1-4 KKP Korona II

Bramki: Kózka x2, Dudek, Grad

KKP Korona II: Kukla, Mikina, Czekaj, Grad, Gębski, Domagała, Dudek, Kózka, Latałą, Dzigman, Wira

Trenerzy Michał Kostucha i Michał Stachura: Bardzo dobra gra poskutkowała okazałym zwycięstwem. Dzięki dobrym działaniom indywidualnym zespół miał sporo okazji w meczu a cztery z nich zamienił na bramki. Gratulacje!

Gr. srebrna 2010

Hetman Włoszczowa 2:4 KKP Korona III

Bramki: Kasperek as. Mrozik , Matczak as. Pokrzepa, Pokrzepa  (rzut wolny), Gonciarz.

Skład: Dawid Janik,  Matczak, Łach, Lisowski, Mrozik, Gonciarz, Kasperek, Nawara, Pokrzepa, Kułak,  Sobótka, Kasprzyk, Syska, Syncerz, Smolarczyk, Golonka, Trzebuniak, Tokarz.

Trener Paweł Mech i Tomasz Detka: Mecz z Hetmanem Włoszczowa  zaczęliśmy od mocnych ataków na bramkę przeciwnika, lecz to drużyna gospodarzy  otwiera wynik spotkania.  Nasi zawodnicy jednak nie stracili wiary w zwycięstwo i w  12 minucie  po zamieszaniu w polu karnym znajduję się  Maksym Kasperek i zdobywa wyrównującą bramkę. Przed końcem pierwszej połowy   po bardzo dobrym dośrodkowaniu Maćka Pokrzepy  w polu karnym zamyka akcję  Wojciech Matczak i wychodzimy na prowadzenie. Druga połowa meczu to głownie gra w środkowym sektorze boiska . W 40 minucie  fenomenalnym uderzeniem z rzutu wolnego popisuje się Maciej Pokrzepa w samo okienko bramki.  W doliczonym czasie gry wychodzimy z kontrą  i Janek Gonciarz pięknym lobem podwyższa prowadzenie. Wielkie brawa dla całej drużyny za dobrą grę i walkę o każdy centymetr boiska!

Facebook