Świetne występy Młodzika Młodszego

Dzięki świetnej grze i wygranej w dwóch ostatnich spotkaniach grupa złota rocznika 2012 pozostaje w walce o Mistrzostwo Województwa, a wszystko rozstrzygnie się 15.06 w derbowym spotkaniu.

Świętokrzyska I Liga Młodzika Młodszego

KKP Korona I 5-0 Galacticos Ostrowiec

Bramki: Zięba, Marzec, Karpenko x2, Bugaj

Skład: Vyshniak, Adamczyk, Jabłoński, Jagiełła, Ziółkowski, Marzec, Karpenko, Bugaj, Zięba, Jończyk, Szczepański, Warzecha  

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Karol Styrcz: Pracujemy z tymi chłopcami blisko rok, ale to był najlepszy mecz jaki widziałem, rozgrywanie piłki, rozumienie gry, zaangażowanie na bardzo wysokim poziomie. Raz za razem środkowi pomocnicy dobrze rozrzucali piłki, stwarzając kolejne sytuacje bramkowe, obrońcy grali pewnie, cierpliwie i wynik oddaje to co działo się na boisku. Teraz obóz w Portugalii a po powrocie ostatni mecz w którym też będziemy chcieli pokazać wysoką jakość jaką posiadamy.

Orlęta Kielce 0-7 KKP Korona I

Bramki: Adamczyk x1, Ziółkowski X1, Karpenko x2, Raczyński X1, Zięba X1, Marzec X1

Skład: Adamczyk, Bugaj, Jabłoński, Jagiełła, Karpenko, Marzec, Jończyk, Szczepański, Vyshniak, Zięba, Ziółkowski, Raczyński

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Karol Styrcz: Mamy za sobą kolejne udane spotkanie, zagraliśmy  inaczej niż z Ostrowcem bo boisko było zupełnie inne i uniemożliwiało długie bezpieczne utrzymywanie się przy piłce. Byliśmy agresywni w odbiorze i wykonaliśmy kilka fajnych skoków pressingowych co przy słabszej dyspozycji i prostych błędach rywala było wodą na młyn. Pozostaje nam ostatni mecz i „Finał Ligi” o 1 miejsce z Koroną S.A.

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego

KKP Korona III 1-1 Spartakus Daleszyce

Bramka: Szczepaniak

Trenerzy Iwo Sochacki i Marek Parzyszek: Za nami bardzo emocjonujący mecz, pełny walki i ciekawych akcji. Strzelamy szybko bramkę i stwarzamy sobie wiele sytuacji do podwyższenia wyniku. Niestety jak zawsze mamy problem ze skutecznością. Mimo, że w drugiej połowie zdominowaliśmy przeciwnika nie udało się strzelić zwycięskiej bramki. Cieszy kolejny mecz bez porażki. Z perspektywy czasu można dostrzec jaki postęp zrobiła grupa.

Facebook