Świetne mecze Młodzików Młodszych

Trzy mecze i trzy pewne zwycięstwa odnieśli zawodnicy z rocznika 2012, którzy z bardzo dobrej strony zaprezentowali się w minionej ligowej kolejce. Brawo!

Świętokrzyska I Liga Młodzika Młodszego

KKP Korona I 4-2 Czarni Połaniec

Bramki: Marzec, Jończyk, Karpenko x2

Skład: Vyshniak, Adamczyk, Jabłoński, Jagiełła, Ziółkowski, Marzec, Raczyński, Bugaj, Karpenko, Kłandyk, Jończyk, Zięba, Warzecha 

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Karol Styrcz: Mecz w którym przeważaliśmy i już w pierwszej połowie mogliśmy zamknąć spotkanie, ale to przeciwnik wyrównuje i zaczynamy od nowa. Bardzo dobrze zareagowaliśmy na tą stratę bo raz za razem stwarzaliśmy groźne akcję. Przed nami jeszcze 3 mecze w między czasie wylot na obóz i turniej do Portugalii także nie odpuszczamy po kolejnej wygranej tylko będziemy ciężko pracować. Dziękujemy zawodnikom za zaangażowanie bo każdy dał z siebie 100% . Super że chłopcy którzy wchodzą wnoszą dużo ożywienia i nikt nie gra ze spuszczoną głową.  Brawo drużyna !

Świętokrzyska II Liga Młodzika Młodszego

KKP Korona II 4-0 Sokół Skarżysko

Bramki: Kasprzyk x2, Murrain, Świerczyński

Skład: Chłopek, Siwek, Szczepański, Loranty, Bartocha, Kasprzyk, Rynk, Kwiecień, Chmielewski, Jończyk, Świerczyński, Owsiany, Murrain. 

Trenerzy Marek Parzyszek i Iwo Sochacki: Chłopcy zrealizowali cel, czyli wygrana nie podlega dyskusji. Byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym pod każdym względem jeżeli chodzi o wymagania taktyczno-techniczne. Dobrze przeprowadzane nasze akcje doprowadzały do wielu dogodnych okazji bramkowych. Strzeliliśmy cztery gole i był to najniższy możliwy wynik, bo albo byliśmy nieskuteczni albo na przeszkodzie stał bramkarz, który był najlepszym zawodnikiem swojego zespołu. 

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego

Piast Chęciny 0-3 KKP Korona III

Bramki: Murrain, Owsiany, Szczepaniak

Trenerzy Iwo Sochacki i Marek Parzyszek: Kolejny świetny mecz w naszym wykonaniu. Przez całe spotkanie stwarzamy zagrożenie pod bramką przeciwnika, szczególnie po dośrodkowaniach z bocznych sektorów. Niestety znowu szwankuje skuteczność, ale cieszy ilość stworzonych sytuacji. Z meczu na meczu jesteśmy coraz lepiej zgraną drużyną i jest to dobry prognostyk na przyszłość

Facebook